reklama

Dobierz sobie grupę znajomych o podobnych gustach kulinarnych i zacznijcie oszczędzać, kupując w hurcie cukier, makarony, mąkę, ryż, płatki zbożowe czy kasze.

Będzie nie tylko taniej, ale i ekologicznie, bo w mniejszej ilości opakowań. Trzeba tylko zadać sobie trochę trudu, by rozdzielić ich zawartość między „udziałowców”.

reklama

Zobacz również