Pokochaj staruszka – akcja na Facebooku i finałowa gala

Za nami 4. edycja Gali Charytatywnej Ty Fundujesz Dobro podczas której miał miejsce finał najważniejszego konkursu branży kynologicznej Top For Dog. Impreza odbyła się w Teatrze Kamienica w Warszawie. Każdy, kto chce pomóc, może jednak wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku.

Wzruszająca Gala Charytatywna Ty Fundujesz Dobro pod hasłem Adoptuj seniora pozwoliła na udzielenie wsparcia trzem organizacjom Fundacji Węgielek, Schronisku na Paluchu i Staruszkowo zajmującym się psimi seniorami, którzy mają niestety nikłe szanse na adopcję, ale dzięki takiej akcji niektórzy z nich znaleźli dom, a także dzięki przekazanym środkom finansowym i materialnym mogą poprawić im byt.

Chcesz pomóc? Wejdź na Facebooka!

Nadal jest prowadzona akcja na FBAdoptuj seniora - Pokochaj staruszka. "Zależy nam na adopcji seniorów, które zasługują na to by swoje ostatnie lata życia spędzić otoczone miłością i ciepłem" - powiedziała Nina Gowin, pomysłodawczyni i organizatorka Gali. Do akcji włączyło się wiele znanych osób. Dołącz do akcji  #pokochajstaruszka.

Do czynienia dobra i pomocy czworonożnym przyjaciołom przyłączyły się swoimi działaniami: Agnieszka Włodarczyk, jurorka konkursu Topfordog i Osobowość Roku 2014, Michał Olszański - Osobowość Roku 2016, Karolina Pilarczyk, Eliza Gwiazda, Agnieszka Mrozińska, Kasia Nova, Joanna Majstrak, Stan Borys, Adrian Mielnik, Jarosław Milner.

Tytuł  Osobowość Roku 2017w konkursie Top for Dog za działania na rzecz zwierząt, ta nagroda w formie statuetki powędrowała do Joanny Krupy, która od wielu lat aktywnie walczy o prawa zwierząt i pomaga w adopcji zwierząt.

Całość wydarzenia uświetnił bardzo energetyczny występ Grupa MultiVisual finaliści programu Mam Talent. Galę poprowadził Tomek Dunowski  dziennikarz Radia Kolor.

Zdjęcia: Robert Kobyliński

Szczegółowe informacje na: www.topfordog.pl

Zobacz również