prezenty na święta

Pomysły na prezent dla miłośników kawy

Styl życia

Kubki z zabawnymi napisami, estetyczne plakaty, a nawet koszula, zegarek, skarpetki czy dzwonek rowerowy z kawowym motywem! Oto worek pełen pomysłów na świąteczny prezent dla kawosza.

 

 

 

Na zdjęciu obok: Plakat od Jakieslodkie, pakamera.pl

reklama
prezent dla kawosza
Kawa czy wino? W kwestii wyboru najlepiej zdać się na zegarek marki Yenoo, Pakamera.pl

Zacznijmy od tego, że dla prawdziwego kawosza, nie ma niczego przyjemniejszego od kubka gorącej kawy. Idąc za ciosem, naturalnym wyborem prezentu dla wielbiciela aromatycznego napoju są ziarna prosto z palarni i wszystko to, dzięki czemu przyrządzimy zarówno espresso, jak i capuccino z pianką ozdrobioną kakao.

I właśnie tu zaczyna się prawdziwa zabawa w szukanie najlepszego prezentu pod choinkę dla osoby ubóstwiającej wszystko, co związane z kawą.

Prezenty na święta, nie całkiem serio

Nie samą kawą żyje kawosz. Osoby, które ją uwelbiają na pewno ucieszą się z dodatków, które są wariacją na temat celebrowania kawy. To plakaty i ilustracje, a także estetyczne pojemniki do kuchni, w których można przechowywać zmieloną kawę. 

Fanom kawy, którzy traktują swoją pasję z przymróżeniem oka spodobają się modowe dodatki: skarpety, koszula i zegarek z kawowym motywem. Na samą myśl robi się lepiej na duchu.

Kawa potrafi inspirować, chociażby do żartów, zapisanych na nowym, ulubionym kubku do kawy, a jej ziarna mają właściwości zdrowotne. Zamienione w mydło, przyzłużą się skórze, ale i zmysłom. Aromaterapii można oddać się chociażby przy świecy wykonanej wyłącznie z naturalnych składników. Na zdrowie!

Obejrzyj wszystkie propozycje w galerii.

Zdjęcie główne: Shutterstock, pozostałe: materiały prasowe Pakamera.pl

Kubek, My mug company, Pakamera.pl
Kubek, My mug company, Pakamera.pl
Kubek, MUKI design, Pakamera.pl
Kubek, MUKI design, Pakamera.pl

Zobacz również