prezent dla weganki

Sprawdzone pomysły na naturalny i BIO prezent dla Niej

Moda i dizajn

Szukasz niepowtarzalnego podarunku dla kobiety, która lubi dbać o środowisko? Produkty pochodzenia naturalnego cieszą się coraz większą popularnością. Życie w zgodzie z przyrodą pozwala chronić planetę, a przy tym korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Sprawdź nasze propozycje na naturalne prezenty dla niej!

reklama

Relaks w zgodzie z naturą

Kategorią, w której najłatwiej o naturalne składniki jest zdecydowanie strefa wellness! Wiele salonów masażu stawia obecnie na wyciągi roślinne. Brak sztucznych barwników i aromatów zmniejsza ryzyko alergii i podrażnień, a tym samym podnosi satysfakcję klientów! Tajskie salony SPA zazwyczaj korzystają nie dość, że z naturalnych olejów roślinnych, to jeszcze dodają do nich czyste olejki eteryczne.

Masaż wykonany taką mieszanką nie tylko odpręża, ale też działa aromaterapeutycznie oraz wykazuje działanie bezpośrednio na skórę. Często do zabiegu używa się również kamieni wulkanicznych albo bambusów. Taki odpoczynek z pewnością przypadnie do gustu miłośniczce natury!

Prezenty vegan friendly

Weganizm odnosi się nie tylko do rodzaju spożywanych posiłków, ale także do innych sfer życia. Weganie rezygnują z kosmetyków testowanych na zwierzętach, nie kupują produktów wykonanych ze skór naturalnych oraz sprzeciwiają się wszelkiemu wykorzystywaniu zwierząt przez człowieka.

Weganka z całą pewnością doceni, że może dostać voucher na projekt własnej torebki, która będzie wegańska! Wystarczy zaznaczyć odpowiednie okienko w kreatorze, aby zyskać pewność, że żadna istota nie ucierpiała podczas produkcji tego wyrobu. Kolejną propozycją może być ponadczasowy las w słoiku https://prezentmarzen.com/stworz-las-w-sloiku-wiele-lokalizacji/! Nie dość, że stanowi piękną, roślinną dekorację, to jeszcze może się stać osobnym, zamkniętym ekosystemem, w którym będzie rozwijać się życie!

Naturalnie kreatywna

Bogactwo składników aktywnych, które można znaleźć w roślinach otwiera przed nami mnóstwo możliwości na niesamowite prezenty! Istnieje cała masa różnego rodzaju warsztatów, które nauczą korzystania z dobrodziejstw natury i to nierzadko w duchu zero waste. Pobudź kreatywność poprzez kursy produkcji mydła lub warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych. Warsztaty perfumiarskie pozwolą na kompozycję niepowtarzalnego zapachu z naturalnych składników.

Na długie, zimowe wieczory doskonale sprawdzi się robienie na drutach oraz makrama. Wybierz się razem ze swoją przyjaciółką na warsztaty, żeby móc potem samodzielnie tworzyć ciepłe czapki i szaliki oraz przepiękne dekoracje ze sznurka. Swoje wyroby możecie potem przekazać potrzebującym lub zorganizować aukcję, podczas której zbierzecie datki na fundację ratującą planetę.

Tego typu kursy pozwolą w dużym stopniu uniezależnić się od zakupów w drogerii oraz sklepach odzieżowych. Nie dość, że obdarowana będzie mogła zaoszczędzić to jeszcze będzie mieć całkowitą pewność, że jej kosmetyki są przyjazne środowisku!

Satysfakcja dla serca i żołądka – jak rozwinąć swoją wiedzę na temat naturalnego stylu życia?

Sklepy wręcz bombardują nas produktami, które są “bio”, “ekologiczne” i “naturalne”. Skąd czerpać rzetelną wiedzę w tej kwestii? Nie ma lepszego specjalisty od żywienia niż dyplomowany dietetyk! Dla osoby, która chce żyć świadomie i uważnie bardzo istotny jest samorozwój. Wręcz jej voucher konsultację dietetyczną, aby mogła poznać wszelkie sekrety zdrowego stylu życia.

Pamiętaj, że dietetyk to nie tylko ktoś, kto rozpisuje jadłospisy odchudzające, ale także skarbnica wiedzy na temat żywności i metod kulinarnych. Podczas takiego spotkania dowiesz się, jak odpowiednio przechowywać warzywa, aby zachowywały świeżość oraz gdzie szukać poszczególnych składników odżywczych w produktach nieprzetworzonych.

Teraz już z pewnością wiesz, jak zadowolić miłośniczkę naturalnego stylu życia. Zaproś ją na ciekawe warsztaty, które pozwolą jej na niezależność oraz rozwijanie pasji przyjaznych środowisku! Z Prezentmarzeń możesz zrealizować niesamowite przeżycia, które jednocześnie nie będą zagrażały innym gatunkom, z którymi zamieszkujemy planetę. Postaw na marzenia w stylu BIO pod adresem: https://prezentmarzen.com/prezenty-dla-niej/ !

Materiał partnera: Prezentmarzen.com
Zdjęcia: Shutterstock

Zobacz również