dekoracje do sypialni

8 kroków do sypialni idealnej

Urządzamy dom

Dobry, spokojny sen, kryje się gdzieś pomiędzy rąbkiem kołdry, a filiżanką ziołowej herbaty na nocnym stoliku. Sprawdź, jak w łatwy sposób odnaleźć odpoczynek idealny w stylowej i pięknej sypialni...

 

PARTNEREM ARTYKUŁU JEST MARKA SleepMed

reklama
łóżko

Krok 1: Spokojny sen w centralnym miejcu

Ustaw łóżko w centralnym miejscu pomieszczenia. W końcu to ono jest tu najważniejsze.

zagłówek

Krok 2: Bezpieczne podparcie

Wybierz łóżko z zagłówkiem, który podniesie komfort odpoczynku.

materac
fot. materiały prasowe Hilding Anders

Krok 3: Nowoczesny materac

Dobierz nowoczesny materac wysokiej jakości, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, np. marki SleepMed. Dla przykładu, materace SleepMed Hybrid Premium i Hybrid Supreme łączą właściwości modeli sprężynowych i piankowych. Jak wybrać dobry materac? Zdaj się na ekspertów i najnowszą technologię!

Więcej informacji o materacach marki SleepMed znajdziejsz na dole artykułu.

tkaniny

Krok 4: Tkaniny dobrej jakości

Przy wyborze materaca, pościeli i dodatków, zwróć uwagę na skład tkanin. Najlepiej sprawdzą się materiały o naturalnym składzie, które są przewiewne, pochłaniają wilgoć, nie gromadzą kurzu i są odporne na zabrudzenia – marka Curem wyposażyła swoje produkty w tkaniny o właściwościach antybakteryjnych oraz w przewiewne taśmy.

zaciemnienie

Krok 5: Odpowiednie zaciemnienie

W oknach zawieś zasłony lub rolety, które gwarantują zaciemnienie pomieszczenia.

kolory

Krok 6: Harmonijne kolory

Zadbaj o harmonię, odpowiednio dobierając kolory. W sypialni postaw na stonowane i neutralne: beże, odcienie bieli, błękity i szarości.

dodatki

Krok 7: Własny styl

Pamiętaj o dodatkach. Wybierz takie, które dodadzą pomieszczeniu przytulności. Polecamy poduszki, miękkie pledy i narzuty, ale i dekoracje w ulubionym stylu.

wietrzenie

Krok 8: Świeże powietrze

Codziennie wietrz pomieszczenie. Twój organizm Ci za to podziękuje!

 

 

 

 

PARTNEREM ARTYKUŁU JEST MARKA SLEEPMED

www.sleepmed.pl

 


Materace piankowe SleepMed

Modele SleepMed Comfort, Premium i Supreme różnią się grubością pianki termoelastycznej (co wpływa na ich wysokość). Odpowiednia stabilizacja, bardzo dobre wsparcie 7 punktów ciała oraz właściwości antyalergiczne to ich największe zalety. Innowacyjna pianka termoelastyczna VitaRest® pod wpływem ciepła i ucisku przyjmuje kształt ciała, a maksymalny obieg powietrza wewnątrz materaca gwarantuje technologia Airforce.

Wkład materaca zabezpieczono nowocześnie zaprojektowanym pokrowcem Merced – zastosowana w nim taśma 3D zapewnia znakomitą wentylację. Specjalny design pokrowca gwarantuje uczucie delikatnego masażu, dzięki czemu odpoczynek jest jeszcze przyjemniejszy.

 


Materac SleepMed Comfort

 

Materace hybrydowe SleepMed

Materace SleepMed Hybrid Premium i Hybrid Supreme łączą właściwości modeli sprężynowych i piankowych. Posiadają 7-strefową sprężynę typu Multi, która dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała. Materace hybrydowe gwarantują doskonałą elastyczność punktową i niezależnie od pozycji – wygodne ułożenie ciała podczas snu.

Podobnie, jak te piankowe, są odwracalne – spać można po obu stronach materaca, a każdą z nich charakteryzuje inny stopień twardości.

 


Materac SleepMed Hybrid Premium

Zobacz również