Wyniki wyszukiwania dla:
Komentarze[STARE]
lustro na lustrze, nigdy mi się to nie
lustro na lustrze, nigdy mi się to nie podobalo, a takie powiekszajace lustro zawsze kojarzy mi się z osobą wyciskającą pryszcze ;) Poza tym umywalka umieszczona w samym kącie, choć z prawej strony widać przestrzeń - bardzo niewygodne usytuowanie umywalki - podczas mycia twarzy obija się łokieć o ścianę
Czytaj dalej
Komentarze[STARE]
oj niby wszystko pieknie ladnie - ale te
oj niby wszystko pieknie ladnie - ale te lampy w sufice podwieszanym i belkowanie to straszny zgrzyt - od razu powiało falsyfikatem ;)
Czytaj dalej
Komentarze[STARE]
niesamowicie bajkowo,pieknie i tak prost
niesamowicie bajkowo,pieknie i tak prosto
Czytaj dalej