robot koszacy gardena

Gardena Sileno minimo – robot koszący, który skosi trawnik za Ciebie

Porady

Zamiast kosić trawnik wolisz napić się kawy i poczytać książkę? Gardena Sileno minimo to robot ogrodowy, którego pokochasz.

reklama

Kosiarka, która sama kosi

Gardena Sileno minimo to innowacyjne urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę, spokój i ciszę. Doskonale sprawdzi się do małych powierzchni 250 m2 i 500 m2. Roboty sterowane są za pomocą aplikacji poprzez Bluetooth, która pozwala kontrolować nam robota z odległości do 10 metrów. Dodatkowo urządzenie samo obliczy czas koszenia, a asystent planowania pomoże odpowiednio zadbać o ogród.

Roboty marki Gardena, pracują codziennie i ścinają bardzo małe kawałki trawy, które opadają na ziemię i stanowią naturalny nawóz. Dzięki temu trawnik nie będzie wymagał już zbierania trawy oraz będzie bardziej odżywiony, co pozwoli ograniczyć nawożenie i zaoszczędzić wodę. Robot posiada także wiele zaawansowanych funkcji, które wspierają jego pracę. 

Dopasuj robot koszący Gardena do powierzchni ogrodu:

Wydajny robot koszący do niewielkich trawników: Sileno minimo 250 

Wydajny robot koszący do trawników o powierzchni do 500 m2: Sileno minimo 500

Inteligenty robot koszący trawę

Zainstalowany w robotach system SensorControl dopasuje częstotliwość koszenia do wzrostu trawy. Funkcja Spot Cutting pozwala na intensywniejsze przycięcie trawy w miejscach trudno dostępnych. Robot koszący usuwa trawę za pomocą spiralnych ruchów, dzięki temu bardziej zarośnięte obszary, jak te pod meblami ogrodowymi czy trampoliną nie zostają pominięte.

Poradnik doboru robota koszącego Gardena

Funkcja CorridorCut przeprowadza kosiarkę przez wąskie przejazdy o szerokości zaledwie 60 centymetrów. Urządzenie radzi sobie także na terenie pochyłym i pokonuje wzniesienia do 25%, kosząc trawę równie dobrze, jak na płaskim podłożu. Sileno to także jeden z najcichszych robotów koszących na rynku (tylko 57 dbA).
​​​

Robot ogrodowy, który chroni trawnik

Dzięki wodoszczelnej obudowie, robot pracuje nawet w deszczu i można czyścić go za pomocą węża ogrodowego. Natomiast innowacyjny czujnik mrozu wyczuwa, kiedy temperatura zbliża się do zera i wstrzymuje koszenie, chroniąc w ten sposób trawnik. Funkcję tę można włączać i wyłączać za pomocą aplikacji Bluetooth.

Obecnie trwa także promocja bezpłatnego montażu robota koszącego Gardena

Urządzenie posiada także czujnik zderzeniowy, dzięki któremu robot omija przeszkody oraz czujnik podnoszenia, który gwarantuje natychmiastowe wyłączenie robota koszącego, jeśli uniesiemy sprzęt. Cena sugerowana od 2834 zł.

ZAPRASZAMY PO WIĘCEJ INSPIRACJI NA: Gardena.pl
Materiał Partnera:

Zobacz również