prezent dla ogrodnika

7 pomysłów na prezent dla ogrodnika i miłośnika zwierząt

Projektowanie ogrodu

Stylowe narzędzia ogrodnicze, kolorowe konewki, bajkowe karmniki dla ptaków – wybraliśmy prezenty dla ogrodnika, które zachwycą każdego miłośnika zieleni.

prezent dla ogrodniczki
Spryskiwacz do roślin szklany niebieski 2, Esschert design, sklep.weranda.pl

Jaki wybrać prezent dla ogrodnika?

Miłośnik ogrodu z pewnością doceni narzędzia, stylowe dekoracje ogrodowe i praktyczne prezenty.  Oto nasza lista pomysłow na prezenty dla osób kochających ogrody:

  • praktyczne narzędzia ogrodnicze,
  • kolorwe konewki,
  • paleniska ogrodowe i biokominki,
  • suszarki do ziół i kwiatów,
  • dekoracje do ogrodu,
  • karmniki dla ptaków,
  • karty podarunkowe.

1/7 Praktyczny prezent – narzędzia ogrodnicze

Nożyczki ogrodnicze wykonane ze stali przydadzą się do roślin w ogrodzie, na balkonie i w mieszkaniu. Wyglądają jak znalezione w zaczarowanym ogrodzie, co z pewnością doceni każdy miłośników rustykalnym dodatków.

pomysł na prezent dla ogrodnika
Nożyczki ogrodnicze Bonsai, Esschert design, sklep.weranda.pl

Uroczy zestaw narzędzi ogrodniczych zawiera wszystko, co potrzebne do pielęgnacji roślin doniczkowych. Zestaw składa się z grabi, łopaty, sekatora i uchwytu – to doskonały prezent dla ogrodnika.

2/7 Spryskiwacze do roślin i konewki ogrodowe na prezent

Elegancki niebieski spryskiwacz do roślin świetnie sprawdzi się do zraszania roślin w ogrodzie i przy pielęgnacji roślin doniczkowych w domu. Taki Możesz wybrać też metalowy spryskiwacz do roślin – w zależności od preferencji osoby, która ma otrzymać spryskawicz jako prezent pod choinkę.

gadżety dla ogrodnika
1. Spryskiwacz metalowy do roślin, Esschert design 2. Zestaw mini narzędzi do roślin doniczkowych, Esschert design 3. Zielona konewka, Esschet Design, sklep.weranda.pl
prezent do ogrodu
Palenisko ogrodowe metalowe jelenie, Esschert design, sklep.weranda.pl

3/7 Paleniska ogrodowe i biokominki w prezencie

Ozdobne palenisko ogrodowe spodoba się tym, którzy lubią zimę spędzać w ogrodzie. Przy żeliwnym palenisku w kształcie drzew i jeleni każdy zimowy wieczór w towarzystwie rodziny i przyjaciół będzie wyjątkowy. Niezapomniany klimat gwarantowany.

Z kolei biokominek można postawić na stole w salonie lub na tarasie. Zapewni piekny, naturalny ogień i doda przyjemnego blasku. Bioetanol jest bardzo praktyczny – nie wytwarza dymu ani sadzy. Dzięki temu bio kominek bardzo łatwo się czyści. Sprawdzi się jako dekoracja ogrodu lub balkonu.

prezenty bożonarodzeniowe dla ogrodnika
Suszarka wieszak do ziół kwiatów, Esschert design, sklep.weranda.pl

4/7 Suszarka do ziół i kwiatów pod choinkę

Jeśli ktoś z twoich bliskich kocha nietuzinkowe dekoracje domu, z pewnością doceni suszarkę do ziół i kwiatów. Własnoręcznie zebrane bukiety zawieszone na suszarce stworzą w domu wiejski klimat jak z chaty pradawnej zielarki. 

5/7 Dekoracje do ogrodu w prezencie dla ogrodnika

Żeliwny dzwonek z figurkami ptaszków można zawiesić jako ozdobę przed domem. Wianek bożonarodzeniowy będzie pięknym i klasycznym prezentem od serca, a żeby bezpiecznie go zawiesić nie niszcząc drzwi wejściowych, przyda się specjalny uchwyt na wianek

prezenty świąteczne dla ogrodnika
1. Dzwonek żeliwny ptaszki, Esschert design 2. Bio kominek na stół, Esschert design 3. Uchwyt na wianek na drzwi, Esschert design, sklep.weranda.pl
prezent związany z ogrodem
Karmnik dla ptaków i budka lęgowa w kolorze żółtym, Wildlife Garden, sklep.weranda.pl

6/7 Karmniki dla ptaków
i budki lęgowe na prezent dla ogrodnika

Nie ma nic piękniejszego niż śpiew ptaków w ogrodzie. Dobrze zaopatrzony karmnik na pewno zachęci ptaki do częstych odwiedzin ogrodu. Możesz podarować bliskiej osobie karmnik dla ptaków połączony z budką lęgową. Oryginalny design karmnika przypomina tradycyjny szwedzki domek – będzie wspaniałą ozodbą ogrodu.

W sklepie Werandy znajdziesz mnóstwo ciekawie zaprojektowanych i praktycznych karmników dla ptaków, np. domek dla jaskółek w kształcie żołędzia, który kształtem przypomina gniazda budowane przez ten gatunek ptaków.

prezent dla miłośnika ptaków
Karmnik dla ptaków z masłem orzechowym, Esschert design, sklep.weranda.pl

Metalowy karmnik dla ptaków w kolorze czewieni przyciąga wzrok w ogrodzie, na balkonie lub wszędzie tam, gdzie zostanie powieszony. Można go napełnić ziarnami, kulami tłuszczu lub jabłkami.

Szukasz czegoś eleganckiego? Wiszący karmnik w kształcie filiżanki wygląda jak podwędzony z babcinego kredensu.

Możesz wybrać też karmnik dla ptaków z małsem orzechowym, którego smak uwielbiają albo specjalne ciasteczka dla ptaków z ziaren.

Karmniki dostępne na sklep.weranda.pl zaprojektowano tak, by były praktyczne i bezpieczne dla ptaków. 

pomysł na prezent do ogrodu
1. Domek dla ptaków w kształcie żołędzia Esschert design 2. Karmnik wiszący dla ptaków filiżanka wzór 3 Esschert design 3. Karmnik dla ptaków na nasiona metalowy czerwony Wildlife Garden, sklep.weranda.pl
karta podarunkowa w prezencie
Karta podarunkowa, sklep.weranda.pl

7/7 Karta podarunkowa w prezencie

Nadal nie udało ci się wybrać prezentów pod choinkę? Możesz podarować bliskim kartę podarunkową do sklepu Weranda na 100, 200 lub 300 zł. Będziesz mieć pewność, że prezent będzie trafiony.

Pomysły na prezenty znajdziesz też w artykułach:

TEKST: PF ZDJĘCIA: SHUTTERSTOCK, SKLEP.WERANDA.PL, MATERIAŁY PRASOWE

 

Zobacz również