Lubimy ciepło

To zakorzenione w tradycji rodzinne przedsiębiorstwo, ma swą siedzibę w regionie Niederbayern na austriacko-bawarskim pograniczu.

BRUNNER to ludzie - najczęściej zabawni i przyjaźnie nastawieni do życia, ale jedno traktujemy bardzo poważnie: jesteśmy szczerzy i dumni z naszej firmy. Tradycyjne wartości i najnowocześniejsza technika idą u nas w parze. W tej atmosferze powstają u nas produkty, które pod względem jakości i rozwiązań technicznych nie mają sobie równych.

Do wszystkiego dochodzimy sami

To brzmi wprawdzie staromodnie, ale u nas się sprawdza. Ponieważ tylko wtedy, gdy człowiek zna całość może poczuć dumę i związek z tym co robi, o czym świadczą najlepiej nasze produkty.

Wszystko zaczyna się u nas od projektu, od konstruowania prototypu przez naszych inżynierów i techników. Potem rozpoczyna się seria testów i żmudnych badań laboratoryjnych, aż do uruchomienia seryjnej produkcji w naszej własnej odlewni. Końcowy montaż i kontrola jakości zamykają ten proces, krótko zanim gotowe wkłady opuszczą nasz zakład.

reklama

Jeśli kiedyś przyjdzie coś naprawić w tym co dostarczyliśmy, robimy to chętnie i bez zbędnych formalności. W końcu to nasz produkt i nie zamierzamy się tego wypierać.

Produkcja i montaż są zlokalizowane w należącej do naszej firmy fabryce, bogatej w tradycje odlewni żeliwa Ortrand (w południowej części Brandenburgii). Jest to jedna z najnowocześniejszych odlewni w Europie, która od lat stawia na innowacyjną technikę i najwyższą jakość. 220 stałych pracowników wytwarza tu odlewy dla przemysłu motoryzacyjnego i techniki grzewczej.

Żeliwo - na tym można polegać

Żeliwo od dawna jest uznawane za najbardziej sprawdzony materiał, jeśli chodzi o budowę pieców i palenisk. Dość drogi w produkcji, posiada jednak niezaprzeczalne zalety: żeliwo jest trwalsze i bardziej odporne niż najlepsza blacha stalowa. Ponadto lepiej wytrzymuje wysokie temperatury, nie odkształca się, nie występują w nim naprężenia i łatwiej o zachowanie jednakowych wymiarów.

Dlatego w produkcji wkładów BRUNNER stawia przede wszystkim na żeliwo. Poszczególne elementy są skręcane, a nie spawane, co dodatkowo zapobiega naprężeniom wewnątrz konstrukcji i ułatwia wymianę części, gdyby kiedyś zaszła taka potrzeba.

„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Z tego jesteśmy dumni!

Dlaczego? Ponieważ przy budowie pieca kaflowego tańsze rozwiązanie nigdy nie okazuje się lepsze


Rzeczywiście, wszystkie "porównywalne" produkty naszej konkurencji są znacznie tańsze - doskonale o tym wiemy. Paleniska konstruowane przez firmę BRUNNER są za to uznawane za najlepsze, a ostatnio są także najczęściej wybierane przez klientów.

To wszystko ma oczywiście jakiś powód: Być może chodzi o to, że już sam ciężar i budowa wkładów firmy BRUNNER zupełnie inaczej działa na wyobraźnię. Albo może o dopracowanie detali w sensie jakościowym i funkcjonalnym, o co codziennie dbają nasi pracownicy. Prawdopodobnie chodzi też o serwis i filozofię przyjaznej firmy, którą chętnie prezentujemy we wszelkich kontaktach zewnętrznych.

Bez ogródek: BRUNNER jest wart swojej ceny.

Jakość broni się sama!

Jakość wkładów BRUNNER wynika z wielu różnych czynników. Z jednej strony jest to pielęgnowana przez nas tradycja dobrego rzemiosła, z drugiej gotowość do podejmowania nowych wyzwań i dążenie do dalszego rozwoju. Jednak przy całej fascynacji technologią i nowoczesnością zawsze obowiązuje u nas zasada: im prościej, tym lepiej.

Możliwości techniki i nowoczesność łączą się u nas w elegancki sposób z tym czego uczy tradycja i czego nauczyliśmy się na własnych błędach.

BRUNNER - made in Germany

Tradycja i rzemiosło mają wiele wspólnego z pojęciem ojczyzny. Dlatego BRUNNER rezygnuje z taniego podwykonawstwa w zakładach we wschodniej Europie i odległej Azji. Prawdziwy piec marki BRUNNER jest produkowany w Niemczech przez dobrze przygotowanych i doświadczonych fachowców.

Te same zasady stosujemy przy doborze materiałów. Sprawdzona przez klientów trwałość i niezawodność wkładów BRUNNER jest w dużej mierze wynikiem zastosowania wysokiej jakości surowców.