klej montażowy pattex

Planujesz zmiany w mieszkaniu? Wykorzystaj kleje montażowe Pattex One For All

Budujemy dom

Remont i zmiany w mieszkaniu nie muszą być trudne. Jeśli chcesz samodzielnie stworzyć nową przestrzeń, w której wszystkie elementy będą wyglądały zgodnie z Twoją wizją, możesz uniknąć używania skomplikowanych narzędzi i bardzo inwazyjnych metod. Jak tego dokonać? Istnieje prosty sposób, który polega na użyciu uniwersalnego kleju, dzięki któremu zamontujesz niemal wszystkie obecne w mieszkaniu akcesoria i materiały budowlane. Produkty Pattex ONE FOR ALL są polecanym przed doświadczonych majstrów rozwiązaniem. Sprawdź, z nich korzystać!

klej montażowy pattex

Jak wyremontować łazienkę w prosty i szybki sposób?

Wbrew pozorom montaż urządzeń sanitarnych nie musi być problematyczny. Jeśli chcesz zainstalować umywalkę, kabinę prysznicową lub też wygodnie przykleić lustro w toalecie, możesz nanieść na te akcesoria warstwę kleju Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL. Specyfik ten jest doskonale przezroczysty i solidnie przymocuje wybrane elementy w bezpieczny i bardzo estetyczny sposób.  Używając tego kleju, możesz także wymienić glazurę i przymocować na niej elementy takie jak:

 • wieszaki, 
 • dozowniku mydła 
 • małe półki,
 • elementy dekoracyjne. 
dobry klej montażowy

Jeśli zależy Ci na mocnym przytwierdzeniu dużego i ciężkiego elementu np. lustra o nietypowych gabarytach użyj kleju Pattex ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność. Aby stworzyć bardzo industrialną łazienkę, możesz również zastosować betonowe płyty, które pokryte tym specyfikiem szybko i solidnie przywrą do ściany. Aplikuj klej liniowo lub punktowo, tak aby każda część elementu była nim równomiernie pokryta. 

Użyj kleju Pattex do listew i paneli ściennych

Niezależnie od tego, które z pomieszczeń remontujesz, z klejem Pattex możesz wygodnie przymocować detale takie jak:

 • listwy podłogowe i sufitowe,
 • panele ścienne,
 • płyty GK,
 • kasetony,
 • sztukaterię ozdobną.

Wybierając klej Pattex ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność bez barier udekorujesz mieszkanie i dokonasz większych remontów oraz napraw. Pamiętaj, że produkt ten jest odpowiedni zarówno do drewna, metalu, betonu, plastiku jak też innych surowców. Wygodne opakowanie i możliwość precyzyjnej aplikacji ułatwią Ci montaż nawet najmniejszych detali. 

Klej Pattex i odnowa mebli w mieszkaniu

Jeśli chciałbyś odmienić nieestetyczne meble w mieszkaniu z klejem Pattex będzie to ułatwione. Możesz w ten sposób nakleić na powierzchnię starych mebli, szafek lub krzeseł zupełnie nowe i modne obicia albo fronty. Kreatywni użytkownicy renowują w ten sposób także m.in.:

 • drzwi, 
 • uszkodzone parapety, 
 • taborety.

Do czego jeszcze można używać kleju Patteź ONE FOR ALL? 

Jak już wiesz, klej montażowy Pattex One For ALL jest uniwersalny. Oznacza to, że tylko wyobraźnie ogranicza Cię w sposobach na jego zastosowanie. Jeśli przychodzą Ci do głowy pomysły na odmianę wyglądu mieszkania, bez generalnego i skomplikowanego remontu wykorzystaj małe detale i mocny klej. 

W taki sposób zamaskujesz mini uszkodzenia w ścianie i suficie, np. przyklejając do nich ozdobne listwy. Jeśli do Twojego mieszkania dociera zbyt wiele hałasu używając kleju Pattex, możesz przymocować piankę akustyczną. Pamiętaj jednak, aby przed montażem dokładnie sprawdzić zalecenia producenta. 

Materiał Partnera: Pattex

Zobacz również