wakacje last minute

Skorzystaj z oferty last minute i wybierz się na upragnione wakacje z biurem podróży!

W naturze

Wakacje czekają na Ciebie tuż za rogiem! Jeśli nie masz odpowiednio wysokiej kwoty, by zarezerwować dla siebie podróż życia na kilka miesięcy przed wylotem, koniecznie szukaj ofert last minute. Jest to doskonały sposób na odbycie upragnionych wakacji za znacznie niższą cenę, niż oferowano na samym początku. Sprawdź, w jakim biurze podróży szukać doskonałych ofert i czym dokładnie charakteryzuje się opcja “last minute”!

reklama
białe parasole na piaszczystej plaży
fot. Paolo Rosa/ Unsplash

Szukając rzetelnego, dobrego biura podróży, na którym nigdy się nie zawiedziesz, można dostać białej gorączki. Okazuje się, iż temat ten jest naprawdę trudny. Na szczęście biuro podróży Dreamtours szanuje siebie, swój czas, jak i klientów, którzy chcą wybrać się na udane wakacje!

 

 

zejście do morza santorini
fot. Ryan Spencer/ Unsplash

Last minute — czym charakteryzują się te oferty?

Zastanawiasz się, czym dokładnie jest last minute? To wakacje, w dosłownym tłumaczeniu, “na ostatnią chwilę”. Jest to dość popularny rodzaj oferty, który obejmuje wycieczki i wczasy, kiedy wylot jest za kilka czy za kilkanaście dni. W skrócie last minute to wakacje z bardzo krótkim oczekiwaniem na termin wyjazdu. 

Zazwyczaj taki typ wakacji obejmuje podróże zorganizowane z wylotem maksymalnie za 2 tygodnie, a minimalnie — nawet za kilka czy kilkanaście godzin. Wiele zależy od konkretnego biura podróży, jak i od przyjętych kryteriów. Na taką formę wakacji bardzo często polują łowcy okazji. Dlaczego? Ponieważ są to oferty z reguły tańsze o kilkaset złotych czy kilka tysięcy złotych. Jak widać, można więc na takich ofertach sporo zaoszczędzić.

Wakacje last minute często okazują się również doskonałym  sposobem na niezapomniany urlop, który na bardzo długo zapisze się w pamięci uczestników.

pomarańczowe parasole na plaży na tle turkusowego nieba
fot. Annie Spratt/ Unsplash

Komu polecane są wakacje last minute?

Zastanawiasz się, czy wakacje last minute to oferta dla Ciebie? Tak naprawdę to zależy. Z pewnością są to oferty kierowane do osób, które nie lubią zbyt długo czekać na wylot na wakacje. Świetnie się to sprawdzi w przypadku osób, które mają bardzo elastyczny grafik i mogą sporo rzeczy poprzestawiać we własnej pracy. A może jesteś sam sobie szefem? Jeśli tak, tym bardziej wakacje last minute są dla Ciebie!

Podróż na ostatnią chwilę to także domena osób, które chcą sporo zaoszczędzić, wybierając nawet te najdroższe kierunki. A jak można się domyślić, nie jest ich wcale mało. To także spora szansa dla osób, które mają wolne od pracy bądź innych obowiązków, jednak nie zdołały zaplanować sobie czasu w inny sposób.

Warto wiedzieć, że oferty last minute nie są gwarancją, iż każdy znajdzie dla siebie wymarzony w 100% kierunek. Jednak nawet jeśli wycieczka jest tylko w części dopasowana do Twoich wymagań, warto z niej skorzystać, zwłaszcza, iż jest dużo tańsza, niż na samym początku sprzedaży.

Ofert last minute warto szukać na stronach najpopularniejszych biur podróży, jak i w aplikacjach. Jeśli za niedługo rozpoczyna się Twój urlop i chcesz wyjechać jednak za ułamek kwoty, koniecznie rozpocznij poszukiwania najwcześniej 2 tygodnie przed planowanym wylotem. Z pewnością znajdziesz niejedną interesującą Cię ofertę!

Materiał sponsorowany.

Zobacz również