Prezenty w stylu country dla miłośników życia na wsi

Prezentownik Werandy Country 2023! Najpiękniejsze prezenty dla miłośników życia na wsi

Styl życia

Cudownie jest dawać prezenty, ale tylko te udane. Takie, które sprawią, że twarz obdarowanej osoby od razu się rozjaśni, a oczy jej rozbłysną. W naszym zestawieniu znajdziesz piękne i praktyczne rzeczy dla każdego miłośnika życia na wsi. Zobacz co kupić bliskim, którzy kochają zwierzęta, lubią naturę i czytanie, urządzają piękne przyjęcia czy po prostu żyją na wsi.

reklama
Przybory i narzędzia dla ogrodnika
Przybory i narzędzia dla ogrodnika, SKLEP.WERANDA.PL

1. Prezenty dla miłośników ogrodu 

Są osoby, które w swoim ogrodzie potrafią spędzić długie godziny. To je relaksuje, daje satysfakcję, a dłubanie w ziemi i grabienie liści to dla nich najlepszy sposób na slow life i reset od codzienności. Ucieszą je więc rzeczy, które pomogą prace ogrodowe wykonywać, upiększą ogród albo pozwolą miło spędzić w nim czas. Pas i zestaw narzędzi z ochronnymi rękawicami, ozdobna konewka, ucieszą każdego miłośnika grzebania w ziemi. Są solidne i wygodne, a do tego pięknie wykonane. Z nimi prace ogrodowe będą jeszcze większą przyjemnością. Zaawansowanych i początkujących ziearzy na pewno ucieszy drewniana lub metalowa suszarka d ziół, która będzie też piękną ozdobą w rustykalnej kuchni. Miłośniczkom suszenia kwiatów spodoba sie nietypowy wazon z deski, w którym je wyeksponują. A szklarnię doceni posiadacz ogrodu i balkonu, na którym hoduje kwiaty i warzywa. Udadzą się w niej pomidory, zioła i miniaturowe dynie.
Drewniany wazon podstawka na suszone kwiaty, 29,90 zł;
Konewka stalowa pszczółki, 99 zł;
 Pas ogrodowy na narzędzia, 54,90 zł;
Zestaw narzędzi ogrodniczych, 175 zł

 

Prezenty dla miłośników zwierząt
Prezenty dla miłośników zwierząt, sklep.weranda.pl

2. Prezenty dla miłośników zwierząt

Drewniane figury zwierząt, zabawne wieszaki z główkami królika, kota, psa czy koguta, urocze rzeźbione kolibry to piękne ozdoby do domu, dla tych, którzy kochają czworonogi i ptaki. Wrażliwych na sztukę na pewno zachwycą ryciny z kolekcji Werandy, z podobiznami zwierząt i ptaków albo piękna poduszka w żurawie. Świetnym prezentem będzie też karmnik, udekoruje ogród, a obdarowanemu da radość z obserwacji ptasiego życia. Oryginalny podarunek to bombka w kształcie dzięcioła z czubkiem z prawidziwych piór. W sklepie Werandy znajdziecie wiele pięknych przedmiotów ze zwierzęcymi motywami.
Dekoracja drewniany słowik, 139 zł; 
Wieszak do przedpokoju koń, 115 zł, 
Bombka choinkowa dziecioł​​​​​, 44,90 zł​; 
Poduszka dekoracyjna japońskie żurawie, 139 zł

Zobacz także: Prezenty dla całej rodziny od polskich marek

Cabin Porn. Wnętrza
"Cabin Porn. Wnętrza" i wiele innych książek o życiu blisko natury znajdziesz w sklep.weranda.pl

3. Prezenty dla zapalonych czytelników, którzy kochają naturę

Ktoś z twoich bliskich pochłania lektury jedną za drugą, a zarazem bardzo kocha naturę? Kup mu książkę o tym, jak się do niej zbliżyć. Może dzięki gwiazdkowemu prezentowi rozsmakuje się w terapii lasem, może zacznie gotować z zebranych na łące roślin, a może zainspiruje się, jak urządzić chatę pod miastem. W sklepie Werandy znajdziecie książki o najpiękniejszych chatach wśród natury na całym świecie, miejscach, gdize można wypocząć za miastem w Polsce, tajemnicach drzew, jadalnych roślin, zabawne felietony o życiu na wsi.

Cabin Porn. Wnętrza, 49,90 zł

8

4. Prezenty dla miłośników przyjęć w ogrodzie

Piękne kryształowe kieliszki a może kieliszki i szklanki z grubego, barwionego szkła będą cudownie wyglądały na letnim stole w ogrodzie. Miłośnicy klasyki na pewno ucieszą się sie z porcelanowej czarki ze spodkiem z limitowene kolekcji Werandy i manufaktury Nieborów. Piękny pomysł na prezent dla osoby, która lubi biesiadowanie i kocha wydawać przyjęcia to takze lniany obrus, bieżnik albo piętrowa patera. W sklepie Werandy znajdziesz na pewno coś dla bliskich z takimi zainteresowaniami.

Porcelanowa etażerka Victorian Garden, 217 zł;
Miseczka kryształowa Linea, 172 zł 
Złote sztućce do sałaty Ankita, 125 zł
Kieliszki do prosecco Ananas, 6 sztuk, 354 zł

 

Prezenty dla żyjących na wsi

5. Prezenty dla miłośników życia za miastem

Bliskim, którzy mieszkają na wsi mieszkają kupcie rzeczy, które im się przydadzą, a zarazem są piękne. Na przykład żeliwną skrobaczkę do butów w kształcie jeleni czy jamnika albo zestaw do czyszczenia obuwia z naturalnymi szczotkami. Dobrym pomysłem będzie dziadek do orzechów czy industrialny metalowy lampion albo zawieszana latarenka do zamontowania przy wejściu do domu. A także mały, przenośny bio kominek, który ustawią na tarasie w chłodniejsze wieczory. Pięknych prezentów przydatnych na wsi znajdziecie w sklepie Werandy całe mnóstwo.

Żeliwny dziadek do orzechów, 99 zł
Bio kominek przenośny, 149 zł
Zestaw do czyszczenia butów, 129 zł
Skrobaczka do butów żeliwna, 129 zł

Tekst: Agnieszka Wójcińska. Zdjęcia: Materiały producentów, na otwarcie – Shutterstock