weranda.pl werandaweekend.pl
reklama
fotopeta 3d uwalls

Fototapety 3d młodzieżowe – w jaki sposób warto udekorować sypialnię?

Urządzamy dom

Każdy, kto kiedyś urządzał pokój dla nastolatka, wie, że jest to nie lada wyzwanie. A tapeta przestrzenna może skutecznie odmienić zwykłe ściany w arcydzieło odzwierciedlające pasje i zainteresowania młodego człowieka. Nastolatki mają duże wymagania co do tego, jak powinno wyglądać ich królestwo, dlatego warto sięgać po nowoczesne rozwiązania wykorzystywane przez architektów i dekoratorów wnętrz.

Jak tapety wpływają na przestrzeń?

Każda tapeta pozytywnie odmienią pokój. Trzeba tylko zastosować odpowiedni wzór i kolor, by cieszyć się wspaniałą kompozycją idealnie pasującą do młodzieżowego pokoju. Najmodniejsze opcje w wykończeniu ściany są tapety 3d przestrzenne. Są interesujące ze względu na głębie i ciekawy efekt optyczny, wywołują także spore zmiany w ogólnym postrzeganiu pomieszczenia. Często sprawiają, że pokój wydaje się większy, a taki skutek z pewnością sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach. 

Jakie fototapety młodzieżowe 3d wybrać?

Do pokoju nastolatka warto wybrać innowacyjne wzory pasujące do osobowości i zainteresowań. Często młodzież wybiera spokojne tony, by po trudnym dniu pełnym wyzwań móc ukoić skołatane nerwy we wnętrzu własnego pokoju. Jednak wielu dorastających ludzi sięga także po intensywne kształty i kolory, by wykrzyczeć w ten sposób swoje emocje. To, co zostanie wybrane powinno być wcześniej przemyślane, by tapeta mogła zdobić ścianę i cieszyć oko przez długi czas. 

Najczęściej wybierane fototapety

Fototapety na ścianę młodzieżowe stworzone specjalnie dla chłopaka najczęściej przestawiają:

  • geometryczne formy – kule, sześciokąty czy kwadraty wspaniale prezentują się w tapecie 3d i skutecznie oszukują oko swoją głębią
  • graffiti – typowe a zarazem nietuzinkowe rozwiązanie, które znaleźć można na wielu ścianach, dobrze przemyślane skutecznie wkomponuje się w ogólną stylizację pomieszczenia
  • miasta – panorama słynnych miast często gości w pokoju miłośnika podróży i skutecznie przypomina o odbytych lub wymarzonych eskapadach
  • zieleń – szeroko pojęta roślinność oraz zielone krajobrazy wprowadzają w błogi nastrój i cieszą się zainteresowaniem nie tylko wśród chłopców, są odpowiednie także dla dziewczyn.

Gdzie kupić tapetę

Dobra jakościowo tapeta 3d przestrzenna oraz trafny wybór wzoru zagwarantuje nam długotrwałą radość z pięknej aranżacji pokoju. Decydując się na tapetę, warto przejrzeć specjalistyczny sklep Uwalls internetowy zajmujący się ich projektowaniem i sprzedażą na wymiar. Szeroki wybór tapet zapewni nam możliwość dopasowania jej do każdego wnętrza. 

 

Materiał partnera: Uwalls.pl