biurko elektryczne i inne nowoczesne meble w biurze

Biurko elektryczne i inne nowoczesne meble w biurze – czy warto?

Urządzamy dom

Długie przebywanie w jednej pozycji może powodować bóle kręgosłupa oraz wady postawy. Możesz jednak temu zapobiec dzięki sięgnięciu po nowoczesne wyposażenie biura dla każdego pracownika. Z pewnością przyczyni się do zapewnienia efektywnej pracy oraz większego komfortu w pozycji siedzącej. Czy warto inwestować w takie biuro elektryczne i krzesła z regulacją wysokości?

reklama

Biurko regulowane poprawi komfort Twojej pracy! 

Biuro z elektryczną regulacją wysokości blatu, siedziska siodłowe, regulowane fotele – to must-have w Twojej firmie!

Jakie inne wyposażenie biura może pomóc w poprawie kondycji i samopoczucia?

Szukaj codziennych okazji do aktywności fizycznej

Biurko regulowane poprawi komfort Twojej pracy! 

Biurko podnoszone to w dzisiejszych czasach coraz częściej spotykany mebel w przestrzeni biurowej. Coraz więcej właścicieli firm oraz menadżerów jest świadomych tego, jak regulowane biurko może wpłynąć na ergonomię pracy. Kolor blatu możesz dobrać spośród dostępnych modeli na https://www.ajprodukty.pl/biuro-i-konferencja/stoly-i-biurka/biurka-z-regulacja-wysokosci. Najpopularniejsze są biurka w kolorze białym - pomagają tworzyć spójną całość oraz świetnie komponują się z pozostałymi meblami.

Wysoka estetyka wykonania, większy komfort pracy z biurkiem z regulowaną wysokością, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb – to wszystko sprawia, że wykonywanie codziennych obowiązków będzie przebiegać o wiele bardziej komfortowo. Takie biurko ułatwi prawidłową postawę, co ma także szczególne znaczenie przy pracy zdalnej.

Biuro z elektryczną regulacją wysokości blatu, siedziska siodłowe, regulowane fotele – to must-have w Twojej firmie!

Każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania względem mebli biurowych. Zróżnicowany wzrost utrudnia dopasowanie biurek o jednolitej wysokości dla całego personelu. Warto zatem sięgnąć po funkcjonalne biurko wyposażone w regulację wysokości. Zakres regulacji wysokości blatu można dostosować do własnych potrzeb, co przekłada się na o wiele większą wygodę podczas biurowej codzienności. Można wówczas także praktykować pracę na stojąco przed komputerem – również w zaciszu własnego domu. Wygodne meble do pracy zdalnej przekonują coraz liczniejsze rzesze użytkowników. Biurko elektryczne jest tutaj przykładem nowoczesności i funkcjonalności.

Bez względu na to, czy pracujesz w domu czy w biurze - biurka regulowane powinny pojawić się na początku listy produktów, po które warto sięgnąć. Takie podnoszone biurko przyda się w naprawdę wielu sytuacjach i z pewnością docenisz jego walory podczas codziennego funkcjonowania.

Jakie inne wyposażenie biura może pomóc w poprawie kondycji i samopoczucia?

Szeroki zakres regulacji biurka to podstawa. Aby stworzyć komplementarne wyposażenie biura warto sięgnąć także po inne uzupełniające produkty, które wspomogą biurka elektryczne. Mowa tutaj choćby o wygodnych fotelach z regulacją wysokości. Praca w takim fotelu z regulacją wysokości siedzenia oraz podłokietników z pewnością pomoże zminimalizować ból kręgosłupa. Warto także zainteresować się takimi produktami jak np. aktywne krzesła do pracy na stojąco czy rowerki biurowe. Sprawdzą się zarówno podczas pracy zdalnej jak i stacjonarnie, w biurze. Pozwolą połączyć zarówno ćwiczenia i pracę. Podczas ustawiania swojego nowego mebla pamiętaj o tym, aby raz na jakiś czas zmieniać wysokość blatu w ten sposób, aby zapewnić sobie możliwość pracy na stojąco. Sięgnij po podkładki podwyższające do laptopa, dzięki czemu będziesz mógł zachować odpowiedni kąt patrzenia w ekran monitora.
 

Szukaj codziennych okazji do aktywności fizycznej

Nawet najnowocześniejsze biurko elektroniczne, obrotowy fotel czy inne wyposażenie biura nie będą w stanie zastąpić codziennej dawki ruchu. Jeżeli w codziennym pędzie życia nie znajdujesz przestrzeni i wolnego czasu do zagospodarowania w postaci chwili do ćwiczeń – dobrą praktyką będzie wówczas skorzystanie z prostych metod, które pozwolą Ci zapewnić systematyczną dawkę ruchu. O jakich przykładach mowa? Wystarczy, że będziesz szukać okazji np. do zmiany pozycji, w jakiej pracujesz. Rowery biurowe pełniące funkcję aktywnych siedzisk to dobry początek, podobnie jak wybieranie schodów zamiast windy. Podróże do pracy możesz zastąpić rowerem, albo - jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej – wystarczy, że zaczniesz wysiadać jeden lub dwa przystanki wcześniej. Dzięki temu metodą takich małych kroków uda Ci się zmodyfikować Twoje codzienne przyzwyczajenia, co w dalszej perspektywie zapewni satysfakcjonujący efekt. 

Takie ergonomiczne biurko powinno stać się powszechnym i jednym z podstawowych elementów wyposażenia w Twojej przestrzeni biurowej. Warto tutaj sięgnąć po meble od sprawdzonego producenta, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że dobrze ulokujesz swoje pieniądze. Dzięki takim sprawdzonym meblom biurowym jakość Twojej codziennej pracy z pewnością ulegnie poprawie, a Ty sam będziesz czuć się mniej zmęczony. Twój kręgosłup z pewnością będzie Ci wdzięczny! Jeżeli nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z ergonomicznymi meblami, które usprawnią Twoją pracę w biurze – takie elektryczne biurko będzie dobrym wyborem!

MATERIAŁ PARTNERA