Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Nastrojowe przyjęcie w ogrodzie

Dekoracyjne oświetlenie, lights4fun.pl
 
 

Rozwieś w ogrodzie sznury kolorowych światełek, lampiony w kształcie kwiatków i ptaków, ażurowe świeczniki – niech cieszą oko, nie tylko po zmroku. 

W pełnym słońcu 
 

Jeśli planujesz przyjęcie w ogrodzie, zadbaj o nastrój!! Umieść lampion na gałęzi albo rozwieś papierowe kule na sznurku między drzewami. Pamiętaj, że lampy solarne powinny się cały dzień wygrzewać na słońcu, żeby zebrały jak najwięcej energii na wieczór. Zanim się ściemni, ozdobą będą też lampki w kształcie ptaszków, ukryte w kwiatkach albo... balonach.  

Na tarasie
 

Przyjęcie na tarasie także potrzebuje odpowiedniej oprawy – nie obejdzie się bez kwiatów i wesołych światełek, i  na stole, i nad głową. Dodatkową zaletą girlandy z lampek jest to, że można ją bez problemu podłączyć do gniazdka. Ogrodowe latarnie wymagają zamontowania całej instalacji i poprowadzenia przewodów pod ziemią. 

reklama

 

Przy ścieżce 
 

Ustaw latarenki pod murkiem albo między rabatkami, a świetliste kule na trawniku przy ławeczce wskażą wieczorem drogę do domu. Lampki ptaszki nie dadzą co prawda wiele światła, ale są przecież takie urocze. 

Po zmroku 
 

Jeśli impreza rozpocznie się wieczorem, rozstaw staroświeckie latarnie wokół basenu albo świeczki w słoiczkach na pieńku, a na stole rozłóż włóczkowe kule. Do tego lampy udające kamienie, drzewa okręcone sznurem światełek, a między nimi girlandy z lampionami. Będzie pięknie!!  

 

opracowanie: Eliza Otto 
zdjęcia: east news, shutterstock, materiały prasowe 

Weranda Country nr 7/2016