Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Stół wielkanocny – dekoracje z kwiatów, piórek i pisanek

 
 

Bukiety z wiosennych kwiatów, pastelowe pisanki, piórka, wianki z bukszpanu i ptasie gniazdka. Oto kilka prostych pomysłów na kolorową Wielkanoc.

Żółte dekoracje wielkanocne 

 
Na stole stanęły wiosenne kwiaty. Żonikle w wazonach i ozdobnych szklanych buteleczkach, gałązki i bazie udekorowane pomalowanymi na żółto wydmuszkami, zielone pisanki i naturalne jajka oraz porcelana w kolorze słońca. Żeby było odświętnie oraz wesoło gdzieniegdzie przycupnął wielkanocny zajączek. 
 
reklama
 

Stół wielkanocny na różowo

 
Baba w wianku z różowych prymulek, tulipanów i szachownic – tak zgrabna, że aż szkoda jeść. Na szklanej paterze będzie wyróżniała się na stole. Do tego bukiety, delikatne ozoby – różowe piórka i pastelowe pisanki oraz kolorowa zastawa, którą uzupełniają eleganckie sztućce. Biała porcelana kontrastuje z różową, aby było widać jej ozdobne, złocone detale.
 

Wielkanoc na niebiesko


Drobne szafirki – w ceramicznych doniczkach lub ułożone w małych bukiecikach – pięknie podkreślają barwę błękitnego obrusu. Świąteczny stół zdobią przepiórcze piórka, ptasie gniazda, w którzych ułożono jajka i kolorowy zajączek.

Zdjęcia i stylizacja: Łukasz Marcinkowski i Radek Berent/ Kwiaciarnia Kwiaty&Miut

Weranda Country 4/2018