weranda.pl werandaweekend.pl

Imieniny obchodzi 7 lutego.

To imię tłumaczy się jako „dar od Boga”. Ale rodzice, którzy taki dar dostaną, muszą się mieć na baczności. Teodor naturę ma choleryczną, kapryśną i niezależną. Jest wysoce wybuchowy. Mali Teodorowie bywają do tego uparci, co na szczęście z wiekiem im mija.

Mają spore poczucie sprawiedliwości, potrafią spojrzeć na siebie obiektywnie, przyznać się do błędu i posypać głowę popiołem. Cenią to sobie szczególnie Teodorowi współpracownicy. Pracy poświęca się bez reszty – ale pod warunkiem, że ją lubi. Zresztą dotyczy to nie tylko pracy. Jeśli Teodor musi zrobić coś, co go nie interesuje, nudzi czy męczy, bardzo prawdopodobne, że zadanie to nigdy nie ujrzy szczęśliwego finału.

Łasy jest na komplementy. Jeśli chcesz coś z Teodorem załatwić, musisz mu trochę „pokadzić”. Ale umiejętnie, bo to mężczyzna inteligentny i bez trudu rozszyfruje łgarstwo zbyt grubymi nićmi szyte.

Samotności nie lubi, stara się więc, by wokół niego zawsze było tłoczno. Przyjaciół ma wielu, mocno wrażliwy jest też na kobiece wdzięki. A że to szczęściarz, na ogół wcześnie trafia na swoją drugą połówkę.