Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Rejestracja

Załóż bezpłatne konto na Weranda Country, dzięki któremu będziesz mógł/mogła:
  • komentować artykuły i blogi oraz udzielać się na forum
  • założyć bezpłatnego bloga i/lub galerię zdjęć
  • dodawać przepisy kulinarne i informacje o ciekawych wydarzeniach
  • dodawać pomysły do działu zrób to sam
  • otrzymywać newsletter przypominający o nowym numerze "Werandy Country"
* Pole wymagane
Anuluj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Wydawnictwo Te-Jot spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Malczewskiego 19, Warszawa 02-612, (dalej Spółka) w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu Weranda Country oraz wysyłką newslettera, a także w celu archiwizacji danych oraz do celów statystycznych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wydawnictwa Te-Jot Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Malczewskiego 19 informacji marketingowo-reklamowych związanych z ofertą partnerów handlowych Spółki stanowiącej informację handlową w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany adres poczty elektronicznej.

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Te-Jot spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Malczewskiego 19, Warszawa 02-612. Spółka poinformowała mnie również o dobrowolności podania danych i przysługujących mi prawach zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), w szczególności o prawie dostępu do treści danych i ich poprawiania oraz zobowiązała się, iż moje dane nie będą udostępniane innym odbiorcom.