Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Obdarujmy Nadzieję i Bogdana

Odwieczny dylemat imieninowy
 
 

Nadzieja – 1 sierpnia

Pani to niezwykle tajemnicza. Żyje  we własnym świecie i niechętnie zaprasza do niego gości. Nie przepada za towarzystwem, a jej działania są podporządkowane realizacji własnych celów. Nadzieja jest ambitna,  ale nie ma to nic wspólnego z dążeniem  do sławy. Nie zabiega o uznanie. Aktywna, z każdym problemem sobie poradzi i żadne trudności nie są w stanie jej przeszkodzić. Jeśli pan, urzeczony cechami Nadziei, chciałby pojąć ją za żonę, musi się bardzo postarać. Najlepiej czymś Nadzieję ująć, zaskoczyć. A warto: niewiele jest kobiet tak wiernych i lojalnych jak ona.


Bohdan – 31 sierpnia

To słowiańskie imię oznacza tego, który  jest dany przez Boga. I trzeba przyznać,  że cechy Bohdan ma nieziemskie.  Jest bardzo wytrwały. Jak sobie wytyczy jakiś cel, na pewno go osiągnie. Ale nie  po trupach, gdyż nade wszystko ceni sobie harmonię i uznanie najbliższych. Często  za cenę świętego spokoju godzi się odstąpić od swojego zdania, byle tylko wszyscy byli zadowoleni. Bohdan  nie znosi samotności, musi mieć obok siebie towarzyszkę życia. Pod wpływem miłości rozkwita i gotów jest wtedy  do prawdziwych poświęceń.

Coś na stół – naczynia z kolekcji Cristalline:  talerze po 29 i 39 zł/szt., pucharek na lody za 39 zł,  kieliszki do szampana z kolekcji Anna po 16 zł/szt., bieżnik Leonie w cenie 85 zł. COMPTOIR DE FAMILLE,  www.coqlila.pl

***

Diana – 13 sierpnia

Tak nazywała się rzymska bogini łowów, przyrody i płodności. Nic więc dziwnego, że Diana ma silny charakter. Nie daje sobie w kaszę dmuchać, jest twarda i wie, czego chce. Nawet w złości nie zdarza jej się stracić panowania nad sobą. Doskonale nadaje się na szefową, bo jest bardzo odpowiedzialna i ma wrodzoną umiejętność rządzenia. Ale, ale – są też minusy. Diana w ogóle nie jest odporna na niepowodzenia. Lepiej jej nie podpadać, ponieważ jest wyrachowana i nie okazuje uczuć. Może dlatego niełatwo nawiązuje przyjaźnie, a i w miłości nie ulega od razu. Jeśli komuś wpadnie w oko, będzie się musiał mocno napracować, by ją do siebie przekonać. No cóż, Diana jest stworzona do wyższych celów.

Pegazy dla maluchów. Cena – 44,99 zł.  www.zuzutoys.pl

Mogą być osłonką na donicę lub paterą na owoce. Za zestaw drewnianych pojemników z kolekcji French Country zapłacimy 259 zł. FRANCUSKA WERANDA, www.francuska-weranda.com www.francuskaweranda.pl

Cynowy dzban San Remo  w cenie 116 zł. TEN DOM, www.tendom.pl

Z serii Italiana:  pojemniki  – od 19 do 39 zł,  miseczki i kokilki  – od 13 do 25 zł.  HOME & YOU,  www.home-you.com


 ***


Sonia – 30 września

Kto pozna Sonię, pokocha ją od razu, bo to osoba, z którą można konie kraść. Miła, towarzyska, wręcz ujmująca, bez trudu zjednuje sobie przyjaciół. Nie jest jednak lwicą salonową i często usuwa się w cień, bo lubi spokój i własny świat. Jest bardzo dociekliwa, ma też cechy przywódcze, dzięki czemu w pracy osiąga doskonałe rezultaty, dobry z niej szef. Sonia interesuje się sztuką, której poświęca sporo czasu. Meloman może bez trudu zdobyć jej rękę, ale niech nie liczy na to, że będzie miał za żonę kurę domową. Sońka kocha rodzinę, lecz nie zrezygnuje dla niej ze swoich pasji i celów.


W stylu country: tkaniny Opera Garden angielskiej marki Baker Lifestyle. Cena – 260 zł za metr. RIDEX, www.ridex.pl  

reklama