Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Prezent dla Lwa

Plakat, autor: Arobal. Ok. 320 zł, etsy.com. Zdjęcia: materiały prasowe firm  
 
 

Lew 23.07-22.08

Co kupić na urodziny osobie spod znaku Lwa?
Poniedziałek – ja. Wtorek – ja. Środa – ja. Oto Lew. Egocentryczny i władczy. Celebruje swoje święto, z wdziękiem dyrygując gośćmi i łaskawie przyjmując podarunki. Lubi prezenty luksusowe, podkreślające jego dominację i majestat. Jeśli bilet do opery, to oczywiście w loży prezydenckiej. Złoto? A jakżeby inaczej! Brzęczące bransolety, drogie perfumy o mocnym zapachu.

Przy półce z kosmetykami możesz zresztą zatrzymać się na dłużej. Próżny Lew lubi zajmować się sobą i takie rozrywki jak kąpiel w olejkach eterycznych, wklepywanie kremu
czy wcieranie balsamu bardzo mu odpowiadają. Bezpiecznym prezentem będzie... lustro. Przynajmniej prawdę mu powie. Bo kto jest najpiękniejszy na świecie?

Czego nie wręczać?
Zgubić cię mogą prezenty niepoważne, gdyż najgorsze, co możesz zrobić, to Lwa ośmieszyć. Nie dla niego fikuśny stroik do włosów, kolekcja bollywoodzkich filmów, kubek z zabawnym rysunkiem czy kapcie z pomponami. Nie doceni też rzeczy skromnych czy wyglądających na tanie. Argument, że własnoręcznie zrobiona ramka na zdjęcia albo kolczyki to wprawdzie drobiazg, ale od serca, raczej go nie przekona. No, chyba że ten drobiazg to brylanty.

Nie dawaj mu też książki kucharskiej – walka z mąką i masłem to zajęcie poniżej jego godności. Lepiej zaproś Lwa do restauracji. Drogiej. I ubierz się elegancko, bo każde niedbalstwo potraktuje jako osobistą zniewagę.

Tekst: Eliza Otto
Zdjęcia: materiały prasowe firm

reklama
Weranda Country nr 8/2015