Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Idealny prezent dla Bliźniąt

Zastanawiasz się co kupić Bliźniakowi na urodziny? Łowicka mandala szczęścia, do powieszenia na ścianie, 536 zł, www.pakamera.pl. Zdjęcia: materiały prasowe firm  
 
 

Bliźniak to nieustanny poszukiwacz i wieloma rzeczami się interesuje, dlatego musisz go zaciekawić.

Jaki prezent urodzinowy ucieszy osobę spod znaku Bliźniąt?
Na prezent dobre będą: egzotyczna biżuteria, album z wysp na końcu świata, nietypowy drobiazg, odlotowy dizajn. Wszystko, co może by impulsem do dyskusji. Ale pamiętaj, że fascynacje Bliźniaka są przelotne. Jeszcze wczoraj zachwycał się jogą, a dziś ma w głowie jesień średniowiecza. Celuj więc w nowości. Książka, o której huczy w mieście? Kokeshi, laleczka szczęścia, z Kraju Kwitnącej Wiśni? A może bilet do muzeum nocników lub zaproszenie na kolację w nowo otwartej knajpce z wegetariańskim jedzeniem? Bliźniak zawsze doceni humor i oryginalność.

Czego nie wręczać Bliźniakom?
Przede wszystkim żadnych praktycznych rzeczy typu coś dla zdrowia i dla domu. Nawet najdroższe gadżety czy brylantowe kolczyki rzuci w kąt, jeśli nie będą miały w sobie tajemnicy lub odrobiny szaleństwa. Nie dla niego oprawione w skórę tomy i bukiety czerwonych róż w towarzystwie czekoladek... Pamiętaj też, że choć pragnie mocnych wrażeń, woli egzotykę kontrolowaną, bo nie przepada za trudnościami. Gdyby więc przyszło ci do głowy zaprosić go na wyprawę na Mount Everest, upewnij się najpierw, czy już kursuje tam wygodna kolejka.

reklama
Weranda Country nr 6/2015