Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Idealny prezent dla zodiakalnego Byka

Prezent dla zodiakalnego Byka: torba plastikowa Lucy, Prosperplast. Od 24,99 zł, www.pafen.pl. Zdjęcia: materiały prasowe firm  
 
 

Co dać w prezencie zodiakalnemu Bykowi?
Byk stoi twardo na ziemi, dlatego potrzebuje solidnego prezentu. Idą wiosenne deszcze, kup parasol. Tylko porządny, bo jak się wygnie na wietrze, Byk od razu straci do niego serce, choćby był najpiękniejszy. A jeśli chcesz mu dać coś mniej praktycznego, wybierz apaszkę. Koniecznie jedwabną, klasyczną. Raczej nie ostatni krzyk mody - moda przeminie, a on będzie nosił apaszkę długie lata. Dołączy ją do swojej kolekcji i będzie o nią bardzo dbał. Bo Byk przywiązuje się do przedmiotów tak jak do ludzi.

Czego nie dawać w prezencie zodiakalnemu Bykowi?
Bykowi nie warto kupować rzeczy nietrwałych i ulotnych. Czekoladki są słodkie, a kwiaty piękne, ale nie będą to prezenty, na widok których Byk krzyknie: "Wow!". Lepiej nie urządzaj mu też przyjęcia niespodzianki, bo nie lubi gwałtownych zmian i jak już ułoży plany na wieczór, niechętnie je porzuci, nawet dla imprezy w gronie przyjaciół. Ostrożnie też z pięknie zdobionym tortem - Bykowi będzie trudno niszczyć misterne dekoracje i może całkiem stracić apetyt.

reklama
Weranda Country nr 5/2015