#zostańwdomu i koloruj z Magdaleną Tekieli

#zostańwdomu i koloruj z Magdaleną Tekieli

Rzemiosło

Razem z projektantką Magdaleną Tekieli zachęcamy do odnajdywania spokoju w sobie podczas akcji #zostańwdomu. Zapraszamy do pobrania ilustracji, wydrukowania jej i pokolorowania albo do zawieszenia jako plakat.

Przebywanie w domu podczas powszechnej kwarantanny bywa trudne. Trudne bywa też lawirowanie między życiem domowym, zawodowym i prywatnym. W tym wszystkim łatwo zgubić drogę do swojej osobistej przestrzeni. Dlatego, aby pomóc Wam ją odnaleźć, z przyjemnością wspieramy inicjatywę Magdaleny Tekieli, projektantki grafiki użytkowej, mebli, a także twórczyni marki Paper Love, pod którą Tekieli tworzy przepiękne plannery, kalendarze i inne produkty papiernicze.

Znajdź chwilę dla siebie i koloruj

Razem z Magdaleną Tekieli prezentujemy plakat „Yoga” w wersji do druku (w kolorze i do pokolorowania) – pliki możecie pobrać poniżej. Wszystko po to, aby przypomnieć o tym, że akcja #zostańwdomu to nie tylko domowe obowiązki. Odskocznią muszą być chwile dbania o siebie, w tym również te na pozór bezproduktywne, podczas których nic nie trzeba.

Niech plakat Magdaleny Tekieli będzie przepustką do takiej chwili spędzonej sam na sam z sobą. Cieszmy się kreatywnością i zatraćmy się w kolorowaniu lub umilmy sobie ten trudny czas ilustracją zawieszoną na ścianie. Niech odczaruje hasło #zostańwdomu i kojarzy je z pięknem i kobiecością.

Temat nie jest przypadkowy. Obrazek może być nagrodą za praktykowanie jogi lub innej aktywności fizycznej, albo po prostu podziękowaniem ciału za to, że służy nam w zdrowiu. Do dzieła.

Pobierz plakat  „Yoga” Magdaleny Tekieli wraz z wersją do pokolorowania.