Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Pracownia Witraży Magiczny Świat

Pracownia Witraży Magiczny Świat
 
 


Pracownia Witraży Magiczny Świat prowadzona jest przez artystę plastyka, absolwenta Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania na kierunku szkło artystyczne i witraż. Dzięki specjalistycznemu wykształceniu i doświadczeniu w branży firma charakteryzuje się dbałością o szczegóły i pełnym profesjonalizmem. Dzięki temu, że jest to nie tylko nasz zawód ale i pasja, witraże wykonane są z niezwykłą precyzją.

Tworząc projekty nie ograniczamy się do jednego stylu lecz potrafimy dopasować się do indywidualnych oczekiwań. Staramy się by nasze realizacje oddziaływały na naszych klientów formą i światłem przenosząc ich w magiczny świat.

reklama

Pracownia Magiczny Świat kieruje swoją ofertę do wszystkich, którzy szukają nietypowych rozwiązań aranżacji wnętrz. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, a na etapie tworzenia projektu wnikliwie analizowane są upodobania i wymagania klienta.

Wszystkie tworzone przez nas prace wykonane są ręcznie w oparciu o tradycyjne techniki witrażownictwa. Witraż jest idealnym elementem wykończenia wnętrza, biura, domu, hotelu lub firmy.

Można go zastosować w:
- oknach
- drzwiach
- przeszkleniach do mebli
- ściankach działowych
- w suficie zamiast tradycyjnego oświetlenia
- w ofercie posiadamy również lustra piaskowane artystycznie 

pracowniamagicznyswiat.pl