Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Jak nie ubrudzić się podczas pracy w ogrodzie?

Apaszka ogrodnicza
 
 

Praca w ogrodzie to ciężka praca - wie o tym każdy ogrodnik. Ale to nie oznacza, że nie można przy niej wyglądać elegancko!

 

Rękawiczki do zadań specjalnych

Większość prac ogrodowych wiążę się z “grzebaniem” w ziemi, co z kolei powoduje zabrudzenia rąk i odzieży. Można oczywiście skorzystać z gumowych rękawic i w ten sposób chronić ręce, nie są one jednak zbyt przyjemne dla rąk, poza tym nie wyglądają estetycznie. Podczas prac w ogrodzie warto sięgnąć po produkty specjalnie dedykowane dla ogrodniczek i ogrodników. Takie rękawiczki ogrodowe nie tylko chronią ręce przed brudem i zadrapaniami, ale są także komfortowe dla rąk, wyglądają pięknie oraz służą długo. Warto pamiętać także o rączkach małych ogrodników i zaopatrzyć je w stylowe, kolorowe rękawiczki.

 

Rękawice ogrodowe to nie wszystko

Oprócz ochrony rąk warto także wybrać fartuch ogrodniczy.  Nie tylko chroni odzież, ale znajdzie się w nim miejsce dla najważniejszych narzędzi ogrodowych. Ponadto niektóre fartuchy ogrodowe są po prostu piękne! Dopełnieniem stroju ogrodnika będzie stylowy kapelusz chroniący przed słońcem, a także torba ogrodnicza, idealna do transportu roślin i narzędzi niezbędnych podczas prac ogrodowych.

 

Źródło: Gardenlove.pl

 
reklama