Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Biżuteria inspirowana naturą

Przywieszka z dmuchawcem
 
 


Elementem łączącym wszystkie projekty Sylwii Całus jest żywica. To€ materiał dający ogromne możliwości w kreacji formy, faktury i koloru.

Wszystkie elementy prezentowanej tu biżuterii zostały wykonane z wykorzystaniem najlepszej gatunkowo żywicy oraz poddane zaawansowanej obróbce polerskiej.

Długotrwały proces tworzenia pozwala na uzyskanie przejrzystości, połysku i gładkości szkła, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i ciepła materiału. Dzięki temu prezentowane przedmioty są nie tylko piękne, ale również miłe i wygodne w codziennym noszeniu.

reklama

O Sylwii Całus: Urodziła się 17.11.1977 roku w Częstochowie. Studiowała politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim i stosunki międzynarodowe w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki. Skończyła także dwa kursy jubilerskie. Od 2006 roku prowadzi własną działalność, firmę Sylwia Całus Jewellery. Wcześniej przez sześć lata pracowała w Polskiej Akademii Nauk na stanowisku referenta ds. współpracy z zagranicą i informatyzacji oraz jako kurator społeczny. Jej zainteresowania to: muzyka, film, literatura, snowboard, podróże.

Więcej na: https://pl.dawanda.com/shop/SylwiaCalus