Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Scrapbookowy duet

Scrapbookowy duet
 
 


Marta i Agnieszka. Córka i mama. Dwie najlepsze przyjaciółki, które bez reszty pochłonął magiczny świat szycia i scrapbookingu.

Scrapbookingiem zajmujemy się od ponad trzech lat, szycie towarzyszy nam już od dawna. Wspólne tworzenie wypełnia nam każdą wolną chwilę, która sprawia nam ogromną radość.

Nasza przygoda z ręcznymi robótkami zaczęła się kilka lat temu, kiedy byłyśmy w Belgii u rodziny. Siostrzenica pokazała nam mnóstwo zagranicznych blogów, na których kobiety z całego świata prezentowały swoje scrapbookingowe dzieła. Zachwycone pracami blogerek zaczęłyśmy się z córką zastanawiać się nad założeniem własnego bloga, gdzie mogłybyśmy podzielić się naszą pasją.

reklama

Początki nie były łatwe, bo wiele prac lądowało w koszu. Jednak zapał nie minął. Z biegiem czasu zaczęłyśmy poszukiwać nowych inspiracji, aż w końcu postanowiłyśmy uszyć pierwszego królika z serii Tilda.

Z zawodu jestem krawcową, lecz mimo „fachu w ręku” nigdy wcześniej nie szyłam aż tak małych ubranek. Było wiele prób, udanych i nieco mniej, a to pozwoliło nam znaleźć wspólną pasję i sposób na pracę. Od królików i aniołów aż po dekoracje do wnętrz. Wszystkie nasze prace są w pastelowych, delikatnych barwach.

Najbliższy jest nam skandynawski styl urządzania wnętrz. To czujemy najlepiej. Każdy projekt poprzedza wspólna dyskusja nad formą i doborem kolorów.

Więcej informacji można znaleźć na: https://www.facebook.com/pages/MaAg-Scrap/121208224640903

/Tekst: Marta i Agnieszka/