Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Jesienny spacer

Mama: sukienka SOLAR 389 zł, płaszcz SOLAR 649 zł, szal SOLAR 159 zł, buty CCC 159 zł. Chłopiec: kurtka ZARA 129 zł, szalik ZARA 49,90 zł, sweter ZARA 89,90 zł. Dziewczynka: sweter ZARA 89,90 zł, płaszczyk ZARA 149 zł. Zdjęcia: Karolina Migurska (współpraca K. Migurski)  
 
 


Słońce, nawet jeśli wyjdzie zza chmur, to już nie grzeje. Musimy radzić sobie sami. Grube szale, poncza, swetry, rękawice w ognistych kolorach – i od razu robi się ciepło. Ruszamy do lasu!

Kolory są jak pigułki na dobry humor. Kiedy za oknem ponuro, wystarczy, że włożymy coś wesołego. Najlepiej w mocnych odcieniach żółci, pomarańczy, kobaltu czy zieleni. Tej jesieni są najmodniejsze.

I pamiętajmy, żeby wszystko było za duże, czyli oversize: metrowe szale i chusty, długie za łokieć rękawiczki oraz czapki wielgachne, jak te krasnali. A do tego swetry, kurtki i płaszcze też w rozmiarze XL.

Tkaniny? Grubo tkane wełny, puszysty moher i sztuczne futerka. Desenie? Duże geometryczne wzory i kwiaty. Gotowi na spacer?


Opracowanie: Małgorzata Rogala
Stylizacja: Van Dorsen Talents
Zdjęcia: Karolina Migurska (współpraca K. Migurski)
Modele: Paulina Łangowska/New Age Models, Antek, Ada i Aleksander Rudzik

Dziękujemy rodzinie Rudzików oraz Ośrodkowi Jeździeckiemu Golden Horse za udostępnienie miejsca i pomoc w przygotowaniu sesji.  

reklama
Weranda Country nr 1/2013