Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

ABONDA kocham mój dom

Sklep Internetowy Abonda
 
 


W sklepie internetowym ABONDA-kocham mój dom staramy się odwoływać do polskiej tradycji wzorniczej i proponować unikatowe wyroby krajowego rękodzieła wykonane przez naszych artystów plastyków i twórców indywidualnych.

Największą ofertę stanowią wyroby z czystego lnu, które zdobione są przy użyciu różnorodnych technik wzorniczych: od aplikacji przez hafty ręczne i mereżki, wstawki koronkowe, szydełkowe i filce, po nadruki starych zdjęć z rodzinnych albumów. Oferowane wyroby służą do dekoracji stołu (obrusy, bieżniki, serwetki, podkładki, serwetniki, kieszonki na sztućce), zdobienia okien (firany, zasłony, zazdrostki), łóżek (narzuty, poduszki, pościel) oraz mają inne przeznaczenie, jak efektowne pokrowce do chusteczek papierowych, czy zawieszki na papier toaletowy. Szanując indywidualne potrzeby, pomysły i gusta, projektujemy i wykonujemy wzory, także na zamówienie.

Ważną część propozycji stanowi konfekcja z tkanin lnianych oraz dodatki do strojów takie jak: szale, kapelusze, czapki, berety, rękawiczki i obowiązkowo biżuteria.

reklama

Oprócz projektowania i tworzenia lnianych rzeczy, realizujemy naszą drugą pasję wyszukując dla Państwa piękne, unikatowe przedmioty z duszą wykonywane przez artystów i twórców z całej Polski. Wśród nich są przedmioty z ceramiki zarówno dekoracyjne (postacie, figurki, wazony, patery), jak i użytkowe (talerze, kubki, filiżanki, cukiernice, maselnice). W dziale wyrobów z papieru wymienić należy kartki okolicznościowe i karneciki prezentowe zdobione fragmentami tkanin, koronek, sznureczków oraz koszyki uplecione z grubego, papierowego sznurka.

Przedmioty z drewna stanowią oddzielną grupę wyrobów rękodzielniczych, a nasza propozycję otwierają szkatułki wykonane z jednego kawałka drewnianego klocka, ramki, podstawki do kieliszków i szklanek, magnesy kolorowo zdobione, czy zawieszki „nie zapomnij kotku”.

Anioły tworzą samodzielną kategorię wyrobów o zróżnicowanej materii tworzenia (ceramika, drewno, szkło, tkanina) i każdy jest inny.

W najbliższej przyszłości będziemy poszerzać naszą ofertę o inne przedmioty rękodzielnicze.

Serdecznie zapraszamy.
www.abonda.pl