Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Kufer Dekoracji Galeria Pastelowy Zakątek

Jesienne stroiki
 
 


Od niedawna prowadzę sklep internetowy Kufer Dekoracji Galeria Pastelowy Zakątek.

Jest to wyjątkowe, pełne magii miejsce, w którym można wyszukać szereg pięknych ozdób, eleganckich dekoracji, stylowych dodatków do domu, oryginalnych prezentów i upominków na wiele okazji oraz mnóstwo niepowtarzalnych wianków i stroików wykonanych na zamówienie.

Spełnieniem moich marzeń, tym, co zawsze zaprzątało moją głowę, siedziało wewnątrz i czekało na realizację, tym co uwielbiam robić, moją miłością i pasją jest ręczne tworzenie dekoracji, wianków i stroików, które kocham, w które wkładam całe serce, a na które mam kopalnię pomysłów. Każdy z przedmiotów tworzony jest z wielką radością, uwielbieniem i szacunkiem do piękna, przy czym powstają one często w pojedynczych egzemplarzach, a każdy z nich ma swoje wyjątkowe wnętrze, duszę i niepowtarzalny klimat.

reklama

Na specjalne życzenie mogę stworzyć różnego rodzaju wianki, stroiki i kompozycje kwiatowe w wybranym stylu, kolorystyce, a także w zależności od okazji. Uwielbiam to, co robię, jestem samoukiem, zaczynam kleić i nie mogę przestać, mam tyle pomysłów i wierzę, że uda mi się je wszystkie zrealizować i że nigdy nie przestanę kochać tego co robię.

W głowie kłębią mi się pomysły kolejnych projektów, wystarczy, że zobaczę jakiś ładny drobiazg i już wiem, co z nim zrobię, wtedy też kształtuje się wizja nowego przedsięwzięcia . Myślę, że doskonałym sposobem na wniesienie do domu odrobiny ciepła, przytulnego nastroju i niepowtarzalnego klimatu są niespotykane, oryginalne drobiazgi cieszące oko swoim pięknem, ponadczasowością i różnorodnością. Kiedy komuś zabraknie pomysłu na prezent, aranżację lub ozdobę, mogę pomóc w wyborze, wykonać, dostarczyć, udekorować jego świat, co jednocześnie pozwoli mi samej spełniać siebie, swoje marzenia i pasje.

Bardzo serdecznie zapraszam do odwiedzenia tego pełnego ciepła i radosnego nastroju, szczególnie bliskiego memu sercu skrawka nieba.

/Tekst: Marta Jarosińska-Mańka/

Więcej na: www.kuferdekoracji.pl