Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Program festiwalu „JAK ZŁOTO” 15-22.07.2016 w Woli Sękowej

Festiwal „JAK ZŁOTO” 15-22.07.2016 w Woli Sękowej Fot. Materiały prasowe  
 
 

PROGRAM FESTIWALU „JAK ZŁOTO” 15-22.07.2016 W WOLI SĘKOWEJ


15.07.2016 PIĄTEK
09:00 – 15:00 przyjazd, REJESTRACJA, zakwaterowanie
15:30 – 16:30 OBIAD
16:30 – 18:00 Przygotowanie WYSTAWY
18:00 – 19:00 czas wolny
19:00 UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA FESTIWALU, prezentacja uczestników, koncert zespołu ludowego „Bukowianie”, ognisko z degustacją produktów lokalnych


16.07.2016 SOBOTA
10:00 – 14:00 WARSZTATY:
1. Bronisława Pyc PL
2. Katarzyna Pyc PL
3. Stanisław Kolbuch PL
4. Tomasz Krajewski PL
5. Piotr Barańczak PL
6. Stanisław Kołodziej PL
7. Helena Kołodziej PL
14:00 – 15:00 OBIAD
15:00 – 16:00 czas wolny na zwiedzanie Woli Sękowej i okolic
16:00 – 19:00 WARSZTATY:
1. Nanne Fremont FR
2. Natalya Lashko UKR
3. Morgyn Owens Celi USA
4. Tuskes Tunde HUN
5. Raisa Ramanenia BLR
6. Liudmyla Kamenchuk UKR
19:00 KOLACJA, ognisko


17.07.2016 NIEDZIELA
08:15 wyjazd do Sanoka
09:00 – 10:00 przygotowanie stanowisk wystawowych
10:00 pokazy słomkarskie, kiczki ze słomy, Dziady Śmigustne
12:00 pokaz mody, występ grupy obrzędowej i koncert zespołu „Grabowszczanie”
14:00 – 15:00 OBIAD
15:00 – 18:00 Zwiedzanie Rynku Galicyjskiego i Muzeum Budownictwa Ludowego
18:00 – 18:30 czas wolny
18:30 – wyjazd do Woli Sękowej
19:00 KOLACJA, ognisko


18.07.2016 PONIEDZIAŁEK
10:00 – 14:00 WARSZTATY:
1. Stanisław Kołodziej PL
2. Marianna Filipiak PL
3. Joan Dulcey USA
4. Raisa Ramanenia BLR
5. Larisa Gurzhyi RUS
6. Stanisław Kolbuch PL
7. Maria Kravczuk UA
WARSZTATY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BUKOWSKO: Piotr Barańczak
14:00 – 15:00 OBIAD
15:00 – 19:00 Wycieczka autokarowa „Szlakiem Ikon”
19:30 KOLACJA, ognisko


19.07.2016 WTOREK
10:00 – 14:00 WARSZTATY:
1. Marta Podolak PL
2. Tomasz Krajewski PL
3. Monika Schmied CHE
4. Raisa Pavlenko UKR
5. Will Cohrs NL
6. Meta Leefkens NL
7. Joan Dulcey USA
WARSZTATY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BUKOWSKO: Chelli Irina UKR
14:00 – 15:00 OBIAD
15:00 – 18:00 WARSZTATY:
1. Piotr Barańczak PL
2. Marianna Filipiak PL
3. Stanisław Kolbuch PL
4. Ilia Lashko UKR
5. Olesia Kravczuk UKR
6. Maria Kravchuk UKR
7. Marian Vavra USA
18:00 – 19:00 Prezentacja polskich instrumentów ludowych - Jan Malisz
19:00 KOLACJA, ognisko


20.07.2016 ŚRODA
10:00 – 14:00 WARSZTATY:
1. Stanisław Kolbuch PL
2. Stanisław Kołodziej PL
3. Ivan Kravczuk UKR
4. Natalya Lashko UKR
5. Liudmyla Kamenchuk UKR
6. Mariyja Ivanyschyn UKR
7. Piotr Barańczak PL
WARSZTATY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BUKOWSKO: Marta Podolak PL
14:00 – 15:00 OBIAD
15:00 – 16:00 czas wolny
16:00 – 18:00 Spotkanie autorskie z rzeźbiarzem Piotrem Worońcem
18:00 – 19:00 czas wolny
19:00 KOLACJA, ognisko


21.07.2016 CZWARTEK
10:00 – 14:00 WARSZTATY:
1. Paulina Adamska PL
2. Piotr Barańczak PL
3. Stanisław Kołodziej PL
4. Tomasz Krajewski PL
5. Marianna Filipiak PL
6. Maria Kravchuk UKR
WARSZTATY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BUKOWSKO: Liudmyla Kamenchuk UKR
14:00 – 15:00 OBIAD
15:15 – wyjazd do Sanoka
16:00 – 19:00 Konferencja podsumowująca „Słomkarstwo – od tradycji do
przyszłości”
19:00 wyjazd do Woli Sękowej
19:30 KOLACJA
20:00 Koncert muzyki ludowej z zabawą taneczną z zespołem „Kapela z innej struny”


22.07.2016 PIĄTEK
09:00 – 13:00 WARSZTATY:
1. Marta Podolak PL
2. Tomasz Krajewski PL
3. Marianna Filipiak PL
4. Stanisław Kołodziej PL
5. Piotr Barańczak PL
13:00 Demontaż wystawy
14:00 OBIAD
Festiwal sfinansowano ze środków: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

reklama