Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Biżuteria MARIAELA

Biżuteria Eli Rymkowskiej-Turkoniak
 
 


W mojej pracowni MARIAELA powstaje tworzona z pasją autorska biżuteria, która cieszy się powodzeniem u kobiet ceniących nietypowe wzornictwo i oryginalny styl.

To nowoczesne, unikatowe rękodzieło z elementami nostalgicznej tęsknoty za przeszłością, charakterem nawiązujące do modnego obecnie trendu retro vintage.

W ramach jednoosobowej działalności gospodarczej w 150 letnim domu, na obrzeżach Bielska-Białej- tworzę ze szkła i minerałów – pierścionki, naszyjniki, kolczyki, broszki oraz inne drobne elementy zdobnicze. Moje wyroby są jedyne i niepowtarzalne, ponieważ wykonywane są indywidualnie ręcznie od podstaw. Powstają z miedzi i mosiądzu, pokrywane bezołowiową ekologiczną cyną i stylizowane na stare srebro. W swojej pracy wykorzystuję stare klucze, cyberblaty, koronki.

reklama

Ukończyłam profesjonalne kursy ceramiki, fusingu, witrażownictwa. Pilnie studiuję historię ornamentu i sztuki użytkowej ze szczególnym uwzględnieniem okresu Secesji.W pracach eksponuję kamienie i minerały, starając się podkreślić ich naturalną strukturę i siłę. Staram się by moje prace były dotknięte dobrą energią.

Mam dwójkę dzieci, duży ogród i cudownego męża. Na wiosnę wprowadziliśmy się na poddasze, gdzie musieliśmy całkowicie wymienić więźbę. Cały czas staramy się inwestować w dom i remontować go. To bardzo dobre miejsce z dziada, pradziada ;-)