weranda.pl werandaweekend.pl

 

Imieniny obchodzi 10 lutego.  

Elwira jest osobą opanowaną. Gdy wszystko wali się, pali i sypie na głowę, ona nie traci równowagi i zimnej krwi. Nie znaczy to jednak, że nie targają nią emocje. Nic z tych rzeczy, ona po prostu potrafi trzymać je na wodzy. To specjalistka od spraw trudnych i niemożliwych. Radzi sobie z nimi przede wszystkim dzięki żelaznej logice i stalowej woli.

Nie dla niej dzielenie włosa na czworo czy duszne rozterki. Decyzje podejmuje szybko i trzeba przyznać, że w ośmiu przypadkach na dziesięć ma rację. Pomaga jej niezwykła intuicja, a także talenty dyplomatyczne. Jeśli Elwira coś sobie postanowi, raczej nie warto jej od tego odwodzić. Szkoda czasu, i tak zrobi swoje. A trzeba dodać, że pomysły często ma rewolucyjne.

Nie lubi zmieniać i ulepszać po kawałku. Jeśli remont, to całego mieszkania, nie w jej stylu jest malowanie ścian jednego tylko pokoju. Jeśli znudzi się jej praca, potrafi rzucić ją w jednej chwili.

Główną siłą napędową każdej Elwiry są uczucia. Kocha mocno i dla miłości potrafi zrobić wszystko. Ale jeśli w nią zwątpi, traci motywację i chęć życia.