Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Czy wiecie, że KitchenAid to już nie tylko kultowe miksery?

 
 

KitchenAid kojarzył się dotąd z małym AGD, przede wszystkim z kultowymi, niezawodnymi, kolorowymi mikserami. Teraz, po raz pierwszy w Polsce, marka wprowadza duże AGD. 

KitchenAid to marka IKONA


Powstała prawie 100 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Słynie z produkcji wyjątkowych urządzeń, zarówno pod względem technologicznym jak i wzorniczym. Stawia na profesjonalne rozwiązania. Jej produkty są idealne dla osób kochających gotowanie. KitchenAid to narzędzia, które umożliwiają im rozwijanie pasji, umiejętności, odkrywanie nowych możliwości działania w kuchni. Z pewnością zaufają jej wszyscy, którzy lubią czuć się profesjonalistami, nawet wtedy, gdy smażą naleśniki.

Polacy kojarzą KitchenAid przede wszystkim z kolorowymi mikserami, które od 100 lat niewiele się zmieniły – nadal są wykonywane w podobny sposób, bo to jest projekt i mechanizm absolutnie niezawodny. Kultowy, wystawiany w wielu muzeach designu na świecie. 

Duże AGD KitchenAid po raz pierwszy w Polsce


Teraz, po raz pierwszy w Polsce, na rynku pojawia się duże AGD KitchenAid. Piekarniki, płyty kuchenne, lodówki KitchenAid, takiej samej jakości jak legendarne miksery, wykonane kunsztownie, z dbałością o detal, niezawodne – ma w swojej ofercie firma Premium Kitchens, www.premiumkitchens.pl.

reklama