Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Najpiękniejsze projekty kuchni – zdjęcia

Najpiękniejsze projekty kuchni
 
 

Jeśli szukasz pomysłu, jak urządzić swoją kuchnię – sprawdź naszą galerię inspiracji.

Kuchnia to pracownia, z której wychodzą pyszne potrawy i szczęśliwi domownicy. Powinna być praktyczna - w końcu któż urządza warsztat, kierując się modą? Każdy dobry rzemieślnik stawia na porządek wśród narzędzi. Dbajmy więc o to, by każda chochla znalazła swoją szufladę i wieszak. Gdy nam się pomieszają – no, cóż, zupę można jeść widelcem, lecz po co.

Nie zapominajmy, że kuchnia to miejsce spotkań rodzinnych. Dla miłości trzeba zrobić odpowiednie miejsce. Czy odnajdzie się wśród zimnych marmurów i szarości?

Możemy łudzić się, że dziecko za każdym razem nałoży sobie kanapkę na talerz, a ten wyniesie do stołu w jadalni. Realistom doradzamy połączenie kuchni z jadalnią lub przynajmniej wstawienie kawałka blatu i – by nie jeść na stojąco – krzesła. A najlepiej trzech.

Ziemniaki najlepiej smakują ze świeżym koprem, a do jajecznicy dorzucamy garść szczypiorku. Dlatego na półce czekają świeże zioła, tuż obok nich piętrzą się książki i segregatory z przepisami kucharskimi.

reklama

______________________

Tekst: Karolina Marek-Wolińska
Zdjęcia: Michał Grabowiecki, Ton Bouwer/Coco Features, Leo Zappert, Gutek Zegier (współpraca Feko Rouppert), Iben & Niels Ahlberg, Igor Dziedzicki, Michał Mrowiec, Jeltje Janmaat/House Of Pictures