Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Cotton balls: 7 pomysłów na aranżację

Cotton balls: 7 pomysłów na aranżację Świetlne girlandy wprowadzają przytulny klima - wystarczy je zawiesić nad łóżkiem czy na ścianie.
 
 

Podoba Ci się dom roziskrzony kolorowymi lampkami świątecznymi? Nie musisz tracić tego klimatu! Zaaranżuj we wnętrzu świetlne girlandy, czyli cotton balls.

Moda na cotton balls przybyła do Polski z Azji jakiś czas temu i zupełnie się u nas zadomowiła. Girlandy doskonale wpisują się w aktualne trendy: są wykonane z naturalnego materiału i pozwalają uzyskać efekt przytulnego wnętrza.

Rok 2018 ma należeć do stylu wabi-sabi: domów przyjaznych domownikowi i niesterylnych. Wszystko wskazuje więc na to, że cotton balls długo jeszcze nie znikną z aranżacji. Mówiąc natomiast o stylizacjach: sprawdź nasze pomysły, jak świecące kule mogą dodać blasku Twoim czterem ścianom.

Nastrój w sypialni
 

Delikatne światło, jakie dają girlandy, jest zdrowe dla naszego organizmu, który przed pójściem spać nie powinien „widzieć” ostrych żarówek. Cotton ballsy zawieszone nad łóżkiem wprowadzają wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu.

reklama

Cotton balls w pokoju dziecięcym
 

Ciepłe światło cotton ballsów pomaga w usypianiu dziecka, które nie lubi ciemności. Takie girlandy są lekkie i nie nagrzewają się, dlatego możemy je bezpiecznie zawiesić przy łóżeczku malucha. W dodatku bardzo ładnie oświetlają zabawki i dziecięce rysunku, nadając pokojowi przytulnego wyrazu.

Świecące kule – dekoracja do salonu
 

Warto pobawić się długością i kolorem cotton ballsów. Krótkie mogą oświetlać ramki na komodzie. Długie opleć wokół kosza lub zamknij w wysokim, szklanym wazonie. Więcej pomysłów znajdziesz w galerii zdjęć.

Tekst: Karolina Marek
Zdjęcia: Shutterstock