Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Kolorowy dywan

Colores Col 01 z polipropylenu, arte.pl
 
 

Lubisz wzory geometryczne czy raczej barwne kwiaty lub zabawne ptaszki? Na dywanie możesz mieć wszystko, co tylko sobie wymarzysz!

Wesoło pod stopami 

Wolisz chodnik z kolorowych pomponów, dywan grubo tkany czy zszyty jak patchwork? Okrągły czy prostokątny? A może w kształcie deski surfingowej? Jeśli tylko odważysz się i wybierzesz kolorowy dywan, rozweselisz swoje wnętrze. W podwójnym tego słowa znaczeniu ;)  

Z jakiego materiału dywan wybrać?

Wzór na dywanie jest ważny, ale to nie wszystko. Ważny jest też materiał, z którego zrobiony jest dywan. Każdy ma swoje zalety. I tak wełna jest ciepła i solidna, jedwab lśniący, miły w dotyku i elegancki, za to syntetyki odporne na plamy i tańsze. Są nawet dywany z plastiku, najłatwiejsze do utrzymania w czystości.  

reklama


Gdzie położyć dywan?

Dobrze dobrany dywan pomoże ci stworzyć przytulny kącik. Położony w salonie przy kanapie wyznacza miejsce odpoczynku. Ale trzeba uważnie dobierać rozmiar – za mały zniknie, za duży zakryje całą podłogę i przytłoczy wnętrze.

Jaki rozmiar będzie najlepszy? Taki, na którym zmieści się stolik i przynajmniej po dwie nogi kanapy i foteli.  

Dobra rada:  

Połóż dywan tak, żeby włos układał się w tym samym kierunku co światło padające z okna. Dzięki temu kolor będzie głębszy.


opracowanie: EO
zdjęcia: materiały prasowe 

Weranda Country nr 11/2016