Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Jak urządzić wygodny hol?

Szafka na buty Trones, ikea.pl
 
 

To  nie tylko wizytówka domu, ale też małe centrum dowodzenia. Zadbaj o dobrą organizację, a nie utoniesz w stertach kurtek i kluczy. 

Jak urządzić przedpokój, żeby wszystko miało swoje miejsce, żeby nie szukac, nie przekładać, nie tracić czasu? I żeby jeszcze było ładnie? 

Do schowania

Zamiast zwykłej szafki możesz zawiesić na ścianie koszyki różnej wielkości, pudła na kapelusze albo skrzynki, np. po owocach. Wiklinowe kosze i tekturowe pudełka zmieszczą się też pod ławką. Z kolei torby możesz powiesić na haczykach przykręconych do drabiny opartej o ścianę. Bęzie efektownie!  

Do siedzenia

Na szafce lub skrzyni połóż poduszki – będzie nie tylko przytulniej, ale też wygodniej przy wkładaniu butów. Miękkie siedzisko łatwo uszyjesz samodzielnie: z gąbki tapicerskiej zrób wkład, z kawałka materiału pod kolor mebli i ścian uszyj powłoczkę. Brzegi wzmocnij lamówką z tasiemki albo sznurka.

reklama


Do  wieszania

Wystarczą proste haczyki, a nawet gałki do mebli. Możesz pobawić się kompozycją – zawiesić je w równych rządkach albo rozsypać po całej ścianie. Ciekawie będzie też wyglądał wieszak z kawałka gałęzi, a zamiast szafki na buty – kuchenne relingi.


opracowanie: Magdalena Burkiewicz
zdjęcia: materiały prasowe 

Weranda Country nr 8/2016