Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Wstążka – nowa ćmielowska kolekcja porcelany

Wstążka – nowa ćmielowska kolekcja porcelany Fot. Materiały prasowe  
 
 

Linia "Wstążka" to najnowsze dzieło wywodzące się z manufaktur PFP Ćmielów i Chodzież. Kolekcja uwodzi płynnymi i subtelnymi liniami, dzięki którym przybiera eleganckiego oraz finezyjnego charakteru.

Złocone uchwyty zostały zaprojektowane na kształt wstęgi harmonijnie oplatającej formy naczyń, dzięki czemu całość zyskuje lekkości oraz subtelności. Kolekcja stanowi rezultat artystycznej interpretacji klasycznych form zastawy stołowej i współczesnych wzorów aranżacyjnych. Linia została stworzona z myślą o nowoczesnym oraz wrażliwym na piękno odbiorcy. Inspiracją do jej powstania była próba wykonania współczesnej kreacji zastaw stołowych opartych o eleganckie, ponadczasowe wzory.

Wstążka będzie dostępna w sprzedaży już od 22 lipca 2016 roku. Z tej okazji Polskie Fabryki Porcelany przygotowały wyjątkową ofertę. Klienci, którzy do końca listopada 2016 roku zrealizują zamówienie na tę kolekcję za pośrednictwem sklepu internetowego otrzymają dodatkowo dwie filiżanki sygnowane indywidualnym monogramem.

Szczegóły na stronie www.sklep.porcelana.com.pl.

 

 

reklama