Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Tkanina idealna

W internetowej drukarni tkanin możemy nanieść na materiał dowolny wzór. Później pozostaje tylko projektować, szyć i zestawiać kolory. Zdjęcia: CottonBee.pl  
 
 

Szukasz idealnej tkaniny, ale w sklepach nic ci się nie podoba? Skorzystaj z drukarni tkanin, w której zrealizujesz swoje nawet najbardziej szalone pomysły.

Jak samodzielnie zaprojektować tkaninę?

Nanoszenie nadruków na tkaniny było kiedyś dostępne wyłącznie dla dużych marek modowych i producentów materiałów. Teraz wystarczy wejść na stronę www i za pomocą kilku kliknięć wgrać swój wzór, wybrać tkaninę, ustalić sposób powtarzania motywu oraz rodzaj materiału. Tak działa pierwsza w Polsce internetowa drukarnia tkanin do szycia CottonBee.pl.

Zanim się obejrzymy, kurier dostarczy nam paczuszkę z gotowymi zadrukowanymi materiałami, wprost pod drzwi. A potem? Możemy szyć wyjątkową pościel, poszewki na poduszki, torby czy samodzielnie zaprojektowane ubrania.

Co ważne, w internetowej drukarni możemy wykonać dowolny zadruk, bez żadnego ograniczenia ilości dostępnych kolorów lub wielkości pojedynczego powtórzenia wzoru. Tak powstałe materiały są indywidualne i wyjątkowe. 


 

Jak zaprojektować ciekawą tkaninę?

Przede wszystkim, zastanów się nad końcową wizją pomieszczenia i tym, co dokładnie chcesz wykonać. Czy wystarczą oryginalne poszewki na poduszki, a może potrzebujesz pełnego kompletu pościeli, obrusu i serwetek w wymarzonym wzorze?

Zaprojektuj kilka wzorów i przejdź się z nimi po pomieszczeniu, które chcesz odmienić upewniając się, że będą pasować do mebli i innych tkanin.

Nowoczesne projektowanie pozbawione jest sztywnych reguł. Zapomnij o teoriach, że kropki nie pasują do pasków, a kolory dobrze wyglądają tylko w zestawieniu tęczy. Połączenia, które kilka lat temu były nie do przyjęcia, dziś okazują się modne.

W czasach, w których masowo powielane szablony już nas nie zadowalają, tak naprawdę istotne są własne inspiracje, nastrój, chęć posiadania wyjątkowych, spersonalizowanych przedmiotów. Jedyną zasadą, jaką warto znać to ta, która mówi, że nie ma żadnych zasad, a najpiękniejsze są przedmioty stworzone przez nas samych.

Tekst: Katarzyna Kujac
Zdjęcia: CottonBee.pl

reklama