Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Nowe domowe

Tylko nożem kroić
 
 


Tylko nożem kroić
Miłośnicy cappuccino lubią gęstą piankę. A co jeśli zapomnimy schłodzić mleko? Żeby dobrze się ubiło w ekspresie, musi być zimne. Tu z pomocą przyjdzie chłodziarka
Jura Cool Control 0.6. Kosztuje 630 zł. l jura,
www.ekspresyjura.com

***

Gotowe na wszystko
Nasączone ściereczki – jedne do szyb i luster, inne do mebli skórzanych, kuchni, łazienki... wyciągasz, przecierasz i po robocie. Naprawdę ułatwiają sprzątanie.
Cena 7,99 zł/za 30, 36 i 55 szt.
l presto, www.cleanic.pl

***

reklama

Z piekarnika na stół
W wygodnym ceramicznym naczyniu francuskiej marki Emile Henry można nie tylko smażyć, ale i zapiekać. Przygotowane danie spokojnie postawimy od razu na stole, bo patelnia ładnie wygląda. Naczynie kupimy w trzech rozmiarach: to o średnicy 21,5 cm kosztuje 209,99 zł; 25,5 cm – 239,99 zł i 29,5 cm – 319,99 zł.
l FALCON POLSKA, www.cookingstore.pl

***

Dłużej chrupiące
Jeśli świeże, jeszcze ciepłe pieczywo włożysz do plastikowej torby, to możesz być pewna, że po 2 godzinach będzie przypominało gumę. Gdy jednak schowasz je do woreczka z tkaniny, długo będzie chrupkie. Ten lniany worek wykończony koronką zmieści 2-3 długie bagietki. Zapłacimy za niego 38 zł.
l VELVET HOUSE, www.velvethouse.pl

***

W stylu country
Czasem jeden drobiazg potrafi urządzić całe wnętrze. Oto kilka propozycji. Drewniana ławka za 966 zł. Wieszak – 179 zł. Zegar – 475 zł. Zestaw trzech skrzyń – 869 zł, a lampiony 99 i 139 zł plus lampa 259 zł. Bawełniana poduszka w cenie 229 zł.
l NORDIC decoration, www.nordicdecoration.com

***

Ususz sama
Przed nami święta, więc owocowy susz na pewno się przyda. Po co go kupować, skoro można zrobić w domu. W SFD 135E wysuszymy również warzywa, grzyby, a nawet zioła. Na czterech „piętrach” zmieści się całkiem sporo. Maszyna kosztuje 225 zł.
l sencor, www.sencor.pl
 

Weranda Country nr 6/2012