Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Nowe domowe

Nowe domowe Super dywany, www.superdywany.pl
 
 


Poniżej produkty, które  warto wziąć pod uwagę podczas zakupów. Praktyczne, stylowe, łatwe w obsłudze. Każdy znajdzie coś dla siebie.

MODNIE ubrana

Szkoci szyli z tweedu garnitury i płaszcze, bo to dobra wełna z grubej zgrzebnej przędzy. Okazuje się, że nawet lampie w niej do twarzy. Ta, wisząca nad prostym drewnianym stołem Barn (2707 zł), nazywa się Tweed i kosztuje 890 zł. Kolory takie jak abażur mają krzesła Downtown po 399 zł. Wszystkie meble i dodatki marki Nordal.
l amandus concept store, www.amandus.pl

Niepowtarzalna
Nie zobaczysz takiej u sąsiada, bo nie znajdziesz dwóch identycznych kamieni. Oryginalna umywalka wykuta została z polnego głazu. Czyści się ją wyłącznie delikatnymi detergentami w płynie. Kosztuje 900 zł.
l stoneart, www.stoneart.pl

reklama

Podróż w przeszłość
Seria śniadaniowa (czajnik, toster i ekspres ciśnieniowy) Icona Vintage przenosi nas w lata 50. Na szczęście wyłącznie dzięki miłemu dla oka wzornictwu, a nie technologii. Supernowoczesny ekspres ECOV310 parzy kawę zarówno z mielonych ziaren, jak i kapsułek. Cena – 600 zł.
l dĒ longhi, www.delonghi.pl

Klimat i mikroklimat
Miękki i tak ciepły, że nawet zimą można po nim chodzić na bosaka. Nie przyciąga kurzu. To jednak nie wszystko – dywan z czystej wełny reguluje wilgotność w pokoju – pochłania jej nadmiar, a gdy zaczynamy mocniej grzać – oddaje ją. Za Shutter firmy Mexx zapłacimy od 1295 zł.
l super dywany, www.superdywany.pl

Korek w kuchni
Ciepła, świetnie wycisza. Łatwo też utrzymać ją w czystości – wystarczy odkurzyć i przetrzeć wilgotnym mopem. W dodatku jest trwała, a to dzięki powłoce z lakieru poliuretanowego. Mowa o podłodze z korka. Originals Rhapsody (Wicanders) za 112 zł/m².
l dom korkowy, www.domkorkowy.waw.pl

Szybka zmiana
Podniszczony drewniany stolik lub półka dzięki niej natychmiast odzyskają urodę. Wystarczy 20 minut od polakierowania i będą suche. Po godzinie można nakładać kolejną warstwę. Półmatowa farba niemal nie pachnie i jest bezpieczna nawet dla dzieci. Za puszkę 250 ml zapłacimy 12 zł. Do wyboru osiem kolorów.
l altax, www.altax.pl

Droga wolna!
Tylko ten, kto mieszka za miastem, wie, co to znaczy, gdy zaspy sięgają do okien. Trzeba się wtedy nieźle namachać łopatą. Jednak gdy w garażu stoi odśnieżarka z silnikiem spalinowym, niestraszne nam zawieje. Honda HSS 970 EW poradzi sobie z zaspami śpiewająco. Odpalisz ją przy największym mrozie, a w ciągu godziny odgarnie nawet do 50 ton śniegu. Kosztuje 15 621 zł.
l honda, www.mojahonda.pl

Latarenki
Można je powiesić na smutnych o tej porze drzewach, postawić na werandzie lub przy wejściu do domu. Osłonięte szklanymi ściankami świeczki rozgrzeją mroźną atmosferę. Latarenka kosztuje 16,95 zł.
l jysk, www.jysk.pl

Ręczny pług
Po pierwsze, jest lekki. Po drugie, mokry śnieg się do niego nie przyklei. Po trzecie, został tak zaprojektowany, by praca była przyjemnością i nie obciążała kręgosłupa. Kosztuje 240 zł.
l fiskars, www.fiskars.pl


Zdjęcia: Materiały prasowe firm

Weranda Country nr 1/2013