Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Górska Osada w Zakopanem

Górska Osada
 
 

Górska Osada zlokalizowana jest w uroczym zakątku Poronina, tuż przy granicy z lasami Tatrzańskiego Parku Narodowego.

W promieniu 6 km od osady znajdują się najlepsze stoki narciarskie na Podhalu. Pierwszorzędna lokalizacja i czarujące wnętrza góralskich domków dają wszystko, czego możesz potrzebować, by wspaniale spędzić urlop.

Nasze w całości drewniane domki zostały zaprojektowane i wybudowane jako dwupoziomowe, kreując idealny schemat funkcjonalny domku w górach. Przestronny otwarty salon, zdobiony stylowymi góralskimi elementami konstrukcji, meblami i tkaninami, oraz wspaniałym kominkiem, to miejsce, gdzie popołudniowy relaks ze szklaneczką wina będzie prawdziwą przyjemnością po całym dniu jazdy na nartach czy górskich wycieczek.

reklama

W pełni wyposażone sypialnie wraz z komfortową łazienką zajmują całe piętro, tworząc niezależną strefę nocną domku. Niektóre sypialnie mogą pomieścić dodatkowe łóżeczka dziecięce, które udostępniamy na życzenie. Można nocować przed kominkiem w salonie, gdzie znajdują się rozkładane sofy, oferujące wygodne miejsce snu dla jednej pary.

Salon otwiera się na piękną werandę, na której wypoczynek w otoczeniu przyrody ogrodu lub wspólne posiłki latem są prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo, obok domków zbudowaliśmy szałas do grillowania, tarasy na letnie stoliki i wspaniały plac zabaw dla dzieci.

Każdy domek może gościć do sześciu osób + dwoje dzieci poniżej 12 roku życia. 

Górska Osada
ul. Kośne Hamry 4c
34-520 Poronin, Zakopane
tel. 601 055 097 
www.gorskaosada.pl

Weranda Country nr 2/2012