Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Polskie kosmetyki inspirowane naturą

Kosmetyki tołpa green Zdjęcie 2/5
 
 

Do stworzenia kosmetyków roślinnych tołpa green  wykorzystano bliskie, ale niedocenione rośliny.

Recepturę oparto  między innymi na pigwie, bawełnie, tymianku, bławatku, aceroli czy czarnej porzeczce. Zostały one połączone w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniać i wzmacniać swoje działanie. Okazuje się, że te - dobrze nam znane rośliny - świetnie sobie radzą z pielęgnacją ciała.

Kosmetyki roślinne tołpa green  są hypoalergiczne i bezpieczne dla skóry wrażliwej. Zostały stworzone ze składników absolutnie niezbędnych. Mają delikatne i niedosłowne zapachy oraz receptury nowoczesne, a zarazem bliskie światu roślin. Nie zawierają sztucznych barwników, alergenów, silikonów, parabenów, donorów formaldehydu, PEG-ów, SLS-u, parafiny, i alkoholu. Wszystkie składniki aktywne występują w stężeniach gwarantujących skuteczne działanie. A to jest przecież najważniejsze.

Producenci świadomie postawili na transparentność, rzetelność i wiarygodność. Przygotowując opakowania, skupiono się na umieszczeniu na nich najważniejszych informacji – ich zawartości, działania, sposobu użycia. Etykiety jasno wskazują, co zawierają, a czego nie zawierają kosmetyki tołpa. W tabelce „mamy na to dowody” znajdują się tylko sprawdzone fakty, oparte na obiektywnych badaniach z Akademii Medycznych, z którymi współpracuje marka.

Jadalne składniki to bezpieczne kosmetyki

Marka tołpa nie byłaby sobą, gdyby nie poszła krok dalej. Specjaliści, zainspirowani zdrową żywnością, wybrali i połączyli jadalne składniki w postaci olejków tak, by wykorzystać w pełni ich właściwości i zaspokoić potrzeby skóry wrażliwej. Dieta to również jeden z czynników wpływających na zdrowie i wygląd skóry.

Tym razem sięgnięto po znane, lecz niedoceniane olejki z superskładników polskich i egzotycznych. Pośród wybranych superfoods  znalazły się: czarnuszka, czarna porzeczka, róża stulistna, słodkie migdały, owies, cytryna, zielona kawa i wiele innych.

Formuły produktów zamknięto w poręcznych opakowaniach, przyjaznych dla środowiska i zdatnych do recyklingu. Gwarantuje to wygodę i bezpieczeństwo. Specjaliści marki tołpa są przekonani, że nasza skóra zawsze zasługuje na uwagę i zapewniają, iż nigdy w tej kwestii nie zmienią zdania.  

Fot. materiały prasowe

reklama

Zobacz również: