Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Polskie kosmetyki inspirowane naturą

Kosmetyki tołpa green
 
 

Do stworzenia kosmetyków roślinnych tołpa green  wykorzystano bliskie, ale niedocenione rośliny.

Recepturę oparto  między innymi na pigwie, bawełnie, tymianku, bławatku, aceroli czy czarnej porzeczce. Zostały one połączone w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniać i wzmacniać swoje działanie. Okazuje się, że te - dobrze nam znane rośliny - świetnie sobie radzą z pielęgnacją ciała.

Kosmetyki roślinne tołpa green  są hypoalergiczne i bezpieczne dla skóry wrażliwej. Zostały stworzone ze składników absolutnie niezbędnych. Mają delikatne i niedosłowne zapachy oraz receptury nowoczesne, a zarazem bliskie światu roślin. Nie zawierają sztucznych barwników, alergenów, silikonów, parabenów, donorów formaldehydu, PEG-ów, SLS-u, parafiny, i alkoholu. Wszystkie składniki aktywne występują w stężeniach gwarantujących skuteczne działanie. A to jest przecież najważniejsze.

Producenci świadomie postawili na transparentność, rzetelność i wiarygodność. Przygotowując opakowania, skupiono się na umieszczeniu na nich najważniejszych informacji – ich zawartości, działania, sposobu użycia. Etykiety jasno wskazują, co zawierają, a czego nie zawierają kosmetyki tołpa. W tabelce „mamy na to dowody” znajdują się tylko sprawdzone fakty, oparte na obiektywnych badaniach z Akademii Medycznych, z którymi współpracuje marka.

Jadalne składniki to bezpieczne kosmetyki

Marka tołpa nie byłaby sobą, gdyby nie poszła krok dalej. Specjaliści, zainspirowani zdrową żywnością, wybrali i połączyli jadalne składniki w postaci olejków tak, by wykorzystać w pełni ich właściwości i zaspokoić potrzeby skóry wrażliwej. Dieta to również jeden z czynników wpływających na zdrowie i wygląd skóry.

Tym razem sięgnięto po znane, lecz niedoceniane olejki z superskładników polskich i egzotycznych. Pośród wybranych superfoods  znalazły się: czarnuszka, czarna porzeczka, róża stulistna, słodkie migdały, owies, cytryna, zielona kawa i wiele innych.

Formuły produktów zamknięto w poręcznych opakowaniach, przyjaznych dla środowiska i zdatnych do recyklingu. Gwarantuje to wygodę i bezpieczeństwo. Specjaliści marki tołpa są przekonani, że nasza skóra zawsze zasługuje na uwagę i zapewniają, iż nigdy w tej kwestii nie zmienią zdania.  

Fot. materiały prasowe

reklama