Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Bezpieczny czajnik

Bezpieczny czajnik
 
 


W ogrodzie przez cały rok
Tych mebli nie musisz pośpiesznie wnosić do domu, gdy tylko zacznie padać. Ani chować do garażu, kiedy skończy się sezon. Są zrobione z takiego stopu aluminium, który jest wyjątkowo odporny na wszelkie humory pogody. Słowem – mogą stać pod wierzbą i latem, i zimą. No, może warto tylko zabrać do domu poduchy. Zestaw Santa Barbara (stół oraz sześć krzeseł California z poduszkami) kosztuje 7995 zł.

www.ogrodowysalon.pl

Naprawdę oszczędny
Eco Power to istna skarbonka. Pobiera prawie dwa razy mniej prądu niż inne modele, bo choć jego silnik ma moc zaledwie 1300 W, pracuje równie skutecznie jak znacznie mocniejsze odkurzacze (dzięki specjalnej technologii cyklonowej). Nie potrzebuje też worków (wystarczy opróżnić pojemnik) – więc dodatkowo zaoszczędzimy. Dodajmy jeszcze, że ma bardzo skuteczny filtr HEPA. Przyjemność kosztuje 399 zł.

www.ariete.pl

reklama

Bezpieczny czajnik
Ma wyjmowany filtr (do mycia), chroniący przed kamieniem, nie włączymy go bez wody, a do tego kryje schowek na kabel (nie będzie nam się plątał na blacie). No i ten soczysty zielony kolor! Za czajnik elektryczny z linii Jungle Green zapłacimy 199 zł. Do kompletu kupimy również ekspres do kawy i toster.

www.russellhobbs.pl

Tylko dla... kotów
Są wybredne, byle czego nie zjedzą, dlatego zadbajmy o to, żeby smakołyki dla pupila były odpowiednio przechowywane. W zabawnym pojemniku Kitty (projekt QUALY) sucha karma na pewno nie zawilgotnieje. Łatwo się go myje, a na dodatek ma w komplecie miseczkę (wystarczy zdjąć górną część). Cena – 139 zł.

www.rossi.pl 

Weranda Country nr 3/2012